НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Життя та Стиль
Автоклуб
13.07.2022 1979

Водійські права за новими правилами: що зміниться з 24 липня

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони спростував основні фейки про нові правила отримання посвідчення водія.

Як передає Укрінформ, про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони повідомляє у Телеграмі.

Фейком є те, що краще зараз йти здавати на права, бо потім буде важче. У ЦПД пояснили, що навпаки, адже з 24 липня в Україні запрацюють нові правила отримання водійського посвідчення. Раніше в автошколі навчалися 2,5-3 місяці, після потрібно було скласти два іспити. Зараз навчання розділили на дві частини: спочатку – теоретична, потім – практична. Після кожної частини – окремий іспит.

Фейком є й інформація, що тепер для отримання прав треба роки. У ЦПД пояснили, що один місяць відводиться на вивчення теоретичної частини. Після вивчення в автошколі, учень отримує свідоцтво про завершення теоретичного курсу та цілий рік, щоб скласти теоретичний іспит. Після практики видається друге свідоцтво, яке діятиме два роки, про завершення практичного курсу. Потім – загальний іспит і видача посвідчення водія.

Файком є те, що іспит на права включатиме два етапи та 100 питань. Навчання з іспитами триває до двох місяців. “Теоретичний іспит незмінний: 20 хвилин на 20 питань із допуском не більше двох помилок”, - ідеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ розробив понад 250 нових тестових питань для складання теоретичного іспиту на водійські права.

Питання адаптовані до інноваційних рішень європейського формату, а саме - Франції, досвід якої був проаналізований для прикладу, бо там значну увагу приділяють підвищенню культури водіння у цілому, поєднанню теоретичних і практичних навичок керування, безпеці всіх учасників дорожнього руху і прийняттю рішень у критичних ситуаціях.

Оценка материала:

5.00 / 5
Водійські права за новими правилами: що зміниться з 24 липня 5.00 5 5
Життя та Стиль / Автоклуб
13.07.2022 1979
Еще материалы раздела «Автоклуб»