НОВИНИ ДНЯ: Як приготувати йогуртовий десерт з ягодами  Телескоп NASA виявив загадкову планету-блудька  Як отримання ЗСУ артснарядів від США змінить характер боїв на фронті: думка експерта  Китай заявив про наростання "негативних факторів" у відносинах зі США  Швидка паска без метушні з тістом: рецепт пишної та смачної випічки  Коли День вишиванки 2024: дата, традиції і цікаві факти  Синоптики обіцяють теплий місяць: прогноз Укргідрометцентру на травеньвсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
20.07.2022 432

В Мюнхені триває Кубок світу зі кульової стрільби серед паралімпійців. У четвертий день змагань українці двічі піднімалися на п'єдестал.

Скарбничка збірної України з кульової стрільби поповнилася двома золотими медалями. Пише ТСН.

Про це повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю України.

Андрій Дорошенко та Ірина Щетнік стали чемпіонами у командному міксті зі стрільби з пневматичної гвинтівки (10 м). Ще одну золоту медаль виграв Олексій Денисюк, залишивши позаду своїх конкурентів у швидкісній стрільбі з пневматичного пістолета (10 м).

За чотири дні "синьо-жовті" завоювали 12 нагород: 4 "золота", 2 "срібла" та 6 бронзових медалей.

У Кубку світу беруть участь 220 спортсменів з 33 країн світу. Україну представляє вісім парастрільців.

Нагадємо, що Україна виборола першу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики-2022. Її здобув стрибун у висоту Андрій Проценко, що представляє Херсонщину.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українські паралімпійці вибороли ще два "золота" на Кубку світу з кульової стрільби 5.00 5 2