НОВОСТИ ДНЯ: Ментальне здоров’я українців поліпшується, охочих повернутися додому все більше  Курячі яйця за 100 гривень: експерти попереджають про зростання цін  Кремль виділить Білорусі півтора мільярда доларів  Погода в Україні на п'ятницю, 7 жовтня  "Це котел": щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром  Інфляція в Україні пришвидшилася: НБУ назвав причини зростання цін за останній місяць  В Украину пришло «бабье лето» - без дождя и до +22°все новости дня
Політика
Світ
26.07.2022 414

«Росії доведеться повернути всі захоплені території України» - ексдержсекретар США

Кіссінджер закликав не поступатися Росії окупованими територіями.

Ексдержсекретар США і колишній радник президента США з нацбезпеки Генрі Кіссінджер заявив, що під час можливих майбутніх переговорів із Росією Захід та Україна повинні вимагати повернення всіх українських територій, захоплених після 24 лютого.

Про це він заявив у інтерв'ю телеканалу ZDF. Пише ТСН. 

"У нинішній ситуації лідери демократичних країн мають чітко усвідомлювати, про що вони готові вести переговори, а від чого вони не готові відмовлятися за жодних обставин. І робити це, безперечно, доведеться у повній співпраці з жертвами агресії. І це єдина мислима основа управління ситуацією типу Холодної війни", - сказав він.

За його словами, Росії доведеться повернути всі захоплені нею з початку війни території.

"Президент України неодноразово заявляв, і навіть зовсім недавно, що він не буде вести переговори про жодні українські території, які були українськими на момент початку війни. Так про що тут домовлятися?", - зазначив Кіссінджер.

Оценка материала:

5.00 / 1
«Росії доведеться повернути всі захоплені території України» - ексдержсекретар США 5.00 5 1
Політика / Світ
26.07.2022 414
Еще материалы раздела «Світ»