НОВОСТИ ДНЯ: У ЄС запропонували заборонити експорт до Росії смартфонів  В Україну йде велике потепління: температура буде майже літня  Просто поєднайте картоплю і фарш: ніжні зрази, які не розвалюються  Залужний підтвердив, що Зеленський з початку президентства довірив військові рішення генералам  Люті морози чи потепління: якою буде зима в Україні  Корабель NASA спробує збити супутник астероїда. Де і коли дивитися  Санду пригрозила позбавленням громадянства тих, хто погодиться воювати на боці Росіївсе новости дня
Політика
Світ
23.09.2022 268

Росіян, які ховаються від мобілізації у Білорусі, будуть відправляти до РФ: ЗМІ дізналися деталі

У Білорусі силовикам доручили відстежувати росіян, які ховаються від мобілізації в РФ, яку Путін оголосив 21 вересня і того ж дня громадяни РФ кинулися тікати з країни.

Після оголошення "часткової" мобілізації в РФ, росіяни намагаються втекти з країни. Один із варіантів – Білорусь. Але вже вчора, 21 вересня, білоруські силовики отримали усне розпорядження ідентифікувати росіян, які приїхали втекти від мобілізації. Пише ТСН. 

Про це пише "Наша нива" з посиланням на білоруського оперативника.

"Поки що на рівні усних розпоряджень доведено спостерігати за "квартирами на добу", входити в контакт із власниками житла. Нові авто у дворах із російськими номерами також наказали відстежувати. Збирати інформацію, перевіряти документи", - розповів силовик.

У разі виявлення росіян, які ухиляються від мобілізації в РФ, їх можуть "повертати" до Росії.

"Загальна система штрафів налагоджена, а спіймати "ухилянта — нікчемне завдання", — сказав він.

Як повідомлялося, 21 вересня, під час ранкового звернення до народу, президент РФ Володимир Путін оголосив про так звану часткову мобілізацію по всій країні. Під мобілізацію, згідно з заявою російського диктатора, потраплять військові в запасі, які мають військові спеціальності та бойовий досвід.

Своєю чергою у Латвії заявили, що не видаватимуть жодних віз росіянам, які ухиляються від мобілізації в РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росіян, які ховаються від мобілізації у Білорусі, будуть відправляти до РФ: ЗМІ дізналися деталі 5.00 5 1
Політика / Світ
23.09.2022 268
Еще материалы раздела «Світ»