НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  У ВР зареєстрували законопроєкт про створення електронного реєстру військовозобов’язаних: що про це відомо  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Посилення мобілізації в Україні: у Верховній Раді назвали умови та орієнтовний термінвсе новости дня
Політика
Світ
23.09.2022 509

Росіян, які ховаються від мобілізації у Білорусі, будуть відправляти до РФ: ЗМІ дізналися деталі

У Білорусі силовикам доручили відстежувати росіян, які ховаються від мобілізації в РФ, яку Путін оголосив 21 вересня і того ж дня громадяни РФ кинулися тікати з країни.

Після оголошення "часткової" мобілізації в РФ, росіяни намагаються втекти з країни. Один із варіантів – Білорусь. Але вже вчора, 21 вересня, білоруські силовики отримали усне розпорядження ідентифікувати росіян, які приїхали втекти від мобілізації. Пише ТСН. 

Про це пише "Наша нива" з посиланням на білоруського оперативника.

"Поки що на рівні усних розпоряджень доведено спостерігати за "квартирами на добу", входити в контакт із власниками житла. Нові авто у дворах із російськими номерами також наказали відстежувати. Збирати інформацію, перевіряти документи", - розповів силовик.

У разі виявлення росіян, які ухиляються від мобілізації в РФ, їх можуть "повертати" до Росії.

"Загальна система штрафів налагоджена, а спіймати "ухилянта — нікчемне завдання", — сказав він.

Як повідомлялося, 21 вересня, під час ранкового звернення до народу, президент РФ Володимир Путін оголосив про так звану часткову мобілізацію по всій країні. Під мобілізацію, згідно з заявою російського диктатора, потраплять військові в запасі, які мають військові спеціальності та бойовий досвід.

Своєю чергою у Латвії заявили, що не видаватимуть жодних віз росіянам, які ухиляються від мобілізації в РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росіян, які ховаються від мобілізації у Білорусі, будуть відправляти до РФ: ЗМІ дізналися деталі 5.00 5 1
Політика / Світ
23.09.2022 509
Еще материалы раздела «Світ»