НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
08.08.2022 1075

Жданов розповів, чи зможе Росія збивати американські ракети ATACMS

На сьогодні немає досвіду застосування протиракетної оборони РФ проти ракети типу ATACMS.

Ракета ATACMS є балістичною та чимось схожа на ракету від комплексів "Іскандер" або "Точка У". Пише ТСН. 

Про це 7 серпня сказав військовий експерт Олег Жданов.

"Ракета ATACMS більша від артилерійського снаряду, які застосовують сьогодні HIMARS в Україні. Ця ракета типу ATACMS, яку ми повинні от-от отримати, така ж як і ракета "Іскандер" чи "Точка У". дальність її польоту 300 км. Тобто це - оперативно-тактична ракета. Вона летітиме виключно по балістичній траєкторії. Її політ можна корегувати на різних ділянка траєкторії. А тому вона вважається високоточною", - пояснив Жданов.

Жданов зазначив, що таку ракету зможе збити лише протиракетна оборона.

"Її намагатиметься збити протиракетна оборона, бо протиповітряна зможе лише в обмеженому режимі. На кожну дію є протидія. Коли створювались ракети, їх проектувати із розрахунку протиракетної оборони противника. Тобто брались за основу якісь російські протиракетні установки і закладались дані, як їх обійти. На сьогодні немає досвіду застосування ракети типу ATACMS проти ракетної оборони РФ. Я не чув, що у Росії система ПРО побудована на основі тої чи іншої ракети. У РФ є протиракетна оборона С-400, але вона у них в обмеженій кількості, а тому побачимо, як це відбуватиметься", - наголосив військовий експерт.

Нагадаємо, Жданов розповів, що станеться, якщо збити ракету із ядерним зарядом.

Оценка материала:

5.00 / 2
Жданов розповів, чи зможе Росія збивати американські ракети ATACMS 5.00 5 2
Політика / Україна
08.08.2022 1075
Еще материалы раздела «Україна»