НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
10.08.2022 1776

Білий дім відреагував на можливі удари ЗСУ по окупантах у Криму

Сполучені Штати продовжать підтримувати Україну, яка захищає свою цілісність і суверенітет та дає відсіч російській агресії.

Так речниця Білого дому Карін Жан-П’єр відповіла на запитання, чи вважають США військові об'єкти у Криму легітимною ціллю для України в умовах постачань американської зброї для ЗСУ.

«Ми підтримуємо зусилля України, яка захищає свій суверенітет і територіальну цілісність», - заявила речниця Білого дому.

За її словами, розв'язана Росією війна може затягнутися, однак Сполучені Штати й надалі підтримуватимуть український народ.

«Ми продовжимо забезпечувати, щоб Україна могла дати відсіч неспровокованій агресії Росії, і на цьому ми будемо зосереджуватися», - підкреслила представниця адміністрації США.

Оценка материала:

5.00 / 3
Білий дім відреагував на можливі удари ЗСУ по окупантах у Криму 5.00 5 3
Політика / Україна
10.08.2022 1776
Еще материалы раздела «Україна»