НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Бізнес
Економіка
14.08.2022 425

Туреччина ігнорує санкції й вихваляється зростанням торгівлі з рф - Bloomberg

Турецькі посадовці відкрито хваляться різким зростанням торговельних оборотів з росією.

Про це передає Укрінформ із посиланням на Bloomberg.

Міністр транспорту Туреччини Аділь Караїсмайлоглу написав у Твіттері, що зростання торгівлі автомобілями з росією на 58% за перші чотири місяці цього року є доказом зростаючої логістичної потужності Туреччини.

Загалом згідно з даними державної статистичної служби TurkStat, турецький експорт у росію в першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у 2,91 млрд доларів.

"Ця новина розчарує союзників Туреччини з НАТО в США і Європі, які намагалися виступити єдиним фронтом, щоб ізолювати економіку росії за допомогою санкцій", - зазначає Bloomberg.

Туреччина не запровадила санкції проти рф, натомість намагаючись підтримувати відносини з обома сторонами у війні. Вона постачає Україні бойові безпілотники, водночас заохочує російські інвестиції.

Як повідомлялося, на переговорах у Сочі президенти росії й Туреччини також домовилися про перехід на часткову оплату російського газу в рублях.

Оценка материала:

5.00 / 2
Туреччина ігнорує санкції й вихваляється зростанням торгівлі з рф - Bloomberg 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
14.08.2022 425
Еще материалы раздела «Економіка»