НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
16.08.2022 522

В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке

В Україні створять "класи безпеки", на яких дітей навчатимуть основ цивільного захисту.

4f19547d013a7998c19746033c91839b_16.08.22

Так звані класи безпеки запроваджують в закладах освіти за ініціативи МВС, ДСНС та МОН. Пише ТСН. 

Про це заявила заступниця очільника МВС Катерина Павліченко.

"Класи безпеки спрямовані на те, щоб навчити учнів основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Сьогодні вже створено близько 70 таких класів і 48 цих класів розміщені на базі освітніх закладів", - розповіла вона.

Павліченко також нагадала, що за ініціативи МВС розпочинається пілотний проєкт із підготовки вихователів безпеки або фахівців безпеки в освітньому середовищі. Згодом він має стати частиною більш широкого проєкту "Безпечна країна", який зараз готує Міністерство внутрішніх справ.

"17 кандидатів з різних територіальних громад розпочали своє навчання, воно буде проходити два тижні, після чого ці фахівці у разі успішного завершення навчання будуть направлені до ОТГ і будуть виконувати свої функції", - сказала Павліченко.

Вона додала, що ці фахівці працюватимуть в 49 закладах освіти, де навчається майже 15 тисяч дітей. З її слів, до навчання залучаються працівники поліції, ДСНС, фахівці МОН.

Заступниця міністра уточнила, що проєкт створено для є побудова комунікації між органами місцевого самоврядування, Нацполіції та ДСНС, органами освіти та учнівською і батьківською громадами.

Нагадаємо, у Києві 70% батьків школярів обрали для своїх дітей навчання в очному режимі.

Оценка материала:

5.00 / 2
В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
16.08.2022 522
Еще материалы раздела «Суспільство»