НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Європа
20.09.2022 7192

Поляки розповіли, як ставляться до тривалого перебування українців у їхній країні

Поляки позитивно ставляться до тривалого перебування громадян України в Польщі.

3a2c4649dd0f6ee58c9f9186e2f5e175_20.09.22

Більшість поляків вважають, що для Польщі було б добре, якби українці, які живуть у ній, залишилися там на багато років. Пише ТСН. 

Про це свідчать результати опитування, проведенjuj міжнародною дослідницькою компанією Ipsos.

Те, що тривале перебування українців у Польщі матиме позитивні наслідки для країни, вважає 65% опитаних поляків, 27% відповіли про негативні наслідки.

Зазначається, що до негативного ставлення схильні менш освічені люди. Припускають, що причина може бути у схильності до забобонів, але не виключено, що й через переживання втратити роботу. Натомість чоловіки частіше за жінок висловлювали позитивне ставлення до тривалого перебування громадян України в Польщі.

"Ми побоювалися і продовжуємо побоюватися негативних тенденцій щодо біженців, особливо через економічну ситуацію, яка лише погіршується... Проте, всупереч нашим побоюванням, ентузіазм серед поляків та польок до українців зберігається", - кажуть в українському домі у Варшаві.

Найбільше невдоволення щодо присутності українців у Польщі виявляли фермери (43%), на другому місці –  робітники (40%). Директори – лише 18%, а власники фірм – 17%.

Оценка материала:

5.00 / 6
Поляки розповіли, як ставляться до тривалого перебування українців у їхній країні 5.00 5 6
Політика / Європа
20.09.2022 7192
Еще материалы раздела «Європа»