НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Європа
05.10.2022 228

Угорщина заявила, що стеля цін ЄС на російську нафту не застосовуватиметься до трубопроводів

Обмеження цін на російську нафту, запропоноване в рамках восьмого пакету санкцій Європейського Союзу проти Росії, не поширюватиметься на трубопровідні постачання, заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Угорщина, яка найбільш активно критикувала санкції проти Росії до ЄС, значною мірою залежить від постачання російської нафти та російського газу, що імпортуються трубопроводами.

ЄС працює над восьмим пакетом санкцій проти Росії через її вторгнення в Україну. Останні заходи включають кроки щодо встановлення верхньої межі цін на російську сиру нафту, що продається у всьому світі.

Росія скоротила постачання газу до Європи після лютневого вторгнення в Україну.

З того часу ЄС ухвалив надзвичайні закони для заповнення сховищ газу, скорочення попиту на газ, які стануть обов'язковими в умовах дефіциту пропозиції, та податки на непередбачуваний прибуток енергокомпаній для збирання грошей, щоб допомогти споживачам з оплатою рахунків.

Оценка материала:

5.00 / 1
Угорщина заявила, що стеля цін ЄС на російську нафту не застосовуватиметься до трубопроводів 5.00 5 1
Політика / Європа
05.10.2022 228
Еще материалы раздела «Європа»