НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 15 квітня  Заморозки не відступають: де і коли температура опуститься до -5°  Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містянвсі новини дня
Політика
Світ
14.11.2022 740

Просив ще зброї? Путін поговорив з президентом Ірану про "нарощення співпраці"

Президент РФ Володимир Путін провів телефонну розмову зі своїм іранським колегою Ебрахімом Раїсі. Сторони обговорили активізацію співпраці між країнами.

_10_10_2022_gettyimages_1243863347__1__650x410_14.11.22

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на ТАСС, про це заявили у прес-службі Кремля.

"Обговорено низку актуальних питань двостороннього порядку денного з акцентом на подальше нарощування взаємодії у політичній та торговельно-економічній сферах, включаючи транспортно-логістичну сферу. Доведено, що контакти між відповідними російськими та іранськими відомствами будуть активізовані", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявляв, що Росія домовилася з Іраном про постачання ударних безпілотників і балістичних ракет дальністю 300 і 700 км.

Також ми писали, що 5 листопада міністр закордонних справ Ірану Хосейн Амір Абдоллахіян вперше визнав передачу Росії безпілотників , але нібито до початку повномасштабної війни та в обмеженій кількості.

Оценка материала:

5.00 / 1
Просив ще зброї? Путін поговорив з президентом Ірану про "нарощення співпраці" 5.00 5 1
Політика / Світ
14.11.2022 740
Еще материалы раздела «Світ»