НОВИНИ ДНЯ: Буде "особливість": синоптикиня розповіла, на яку погоду чекати в п'ятницю в Україні  Британська розвідка оцінила "могутність" Чорноморського флоту РФ після 1000 днів війни  Сало по-гуцульськи: стародавній рецепт ароматної закуски на зиму  Україну замете не на жарт. Які області засипле снігом найближчим часом  РФ за 10 днів втрачає стільки, як СРСР в Афганістані за 10 років – експерт  Україна може програти, якщо США скоротять допомогу, - Зеленський  У Києві прогнозують подальше ускладнення погодних умоввсі новини дня
Бізнес
Технології
20.11.2022 1191

Люди житимуть на Місяці уже цього десятиліття – NASA

Люди зможуть залишатися на Місяці упродовж тривалого часу у найближче десятиліття.

Про це повідомив BBC керівник програми місячного космічного корабля Orion у NASA Говард Ху. За його словами, умови для життя людей на Місяці необхідні для підтримки наукових місій.

День запуску ракети Space Launch System за програмою Artemis був "історичним", сказав Ху, а спостереження запуску для нього було "неймовірним відчуттям" та "мрією".

Якщо перший політ Artemis буде успішним, то наступний буде вже пілотованим, а під час третього буде здійснено посадку на Місяць вперше з 1972 року. Поточна місія, за словами Ху, проходить вдало.

Одним із найважливіших етапів місії Artemis 1 є безпечне повернення Orion на Землю. Корабель увійде в атмосферу планети зі швидкістю 38 000 км/год, що у 32 рази перевищує швидкість звуку, а щит на нижній стороні піддаватиметься температурі, що наближається до 3000 градусів Цельсія.

У разі, коли безпеку компонентів і систем Artemis буде перевірено та доведено, люди зможуть залишатися на довгий термін на Місяці вже цього десятиліття. Вони зможуть дізнатися, чи є вода на південному полюсі супутника. Її можна буде використовувати як паливо для кораблів, що полетять у глибокий космос, зокрема до Марсу.

Корабель Orion має повернутися на Землю 11 грудня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Люди житимуть на Місяці уже цього десятиліття – NASA 5.00 5 2
Бізнес / Технології
20.11.2022 1191
Еще материалы раздела «Технології»