НОВИНИ ДНЯ: Як відкрити заклинений кульовий кран за 10 хвилин: метод без зусиль і сантехніка  Що нам пророкують зірки: гороскоп на 17–23 серпня 2026 року  Шпалери вже не в моді: як стильно й недорого обробити стіни  17 серпня: яке церковне свято, що треба винести з дому, щоб пішли негаразди  І лінолеум, і ламінат – вже "минуле століття та колгосп": що краще обрати у 2026 році  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17–23 серпня  Що придумати замість дверей у кімнату: 4 оригінальні та недорогі рішеннявсі новини дня
Життя та Стиль
Події
27.11.2022 901

Арахамія закликав українців підготуватися до нових ударів РФ і блекаутів

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія закликав українців підготуватися до нових ударів РФ  і блекаутів.

Про це він заявив під час телемарафону 26 листопада, пише Радіо Свобода.

Арахамія зазначив, що наступного тижня російські окупанти можуть завдати нових ракетних ударів по Україні.

“Потрібно заздалегідь приготувати запаси продуктів у сухому вигляді на тривалий період, тому що є інформація про те, що наступного тижня можуть бути нові ракетні удари і будуть нові блекаути”, – заявив він.

Нагадаємо, 23 листопада російська армія атакувала ракетами житлові будинки, ТЕЦ та підстанції у Києві, Київській, Вінницькій, Львівській та Запорізькій областях.

Оценка материала:

5.00 / 2
Арахамія закликав українців підготуватися до нових ударів РФ і блекаутів 5.00 5 2
Життя та Стиль / Події
27.11.2022 901
Еще материалы раздела «Події»