НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Автоклуб
03.12.2022 2593

В Україні планують перевипустити всі посвідчення водія: що відомо

Звичайні громадяни це робитимуть кожні 10-15 років

ba168ed1d8513c25576a8703e207f767_03.12.22

В Україні планують перевипустити всі посвідчення водія, а водіїв транспортних компаній змусять перевипускати свої посвідчення кожні 5 років. Пише ТСН. 

Про це заявила заступник голови комітету ВР з транспорту та інфраструктури Юлія Клименко, повідомляє РБК Україна.

"Зараз ми працюємо над гармонізацією законодавства про дорожній рух. Фактично, всі посвідчення водія будуть перевипущені", - зазначила Клименко.

Вона зазначила, що водії транспортних компаній повинні будуть кожні 5 років поновлювати свої посвідчення, як це відбувається у країнах Євросоюзу.

"Громадяни це робитимуть кожні 10-15 років, залежно від того, в якому вигляді Верховна Рада прийме закон", - підсумувала Клименко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні залучать до патрулювання вулиць курсантів вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ.

Також ми інформували, що сервісні центри МВС переходять на новий графік роботи.

Оценка материала:

3.67 / 3
В Україні планують перевипустити всі посвідчення водія: що відомо 3.67 5 3
Життя та Стиль / Автоклуб
03.12.2022 2593
Еще материалы раздела «Автоклуб»