НОВОСТИ ДНЯ: Військовий облік 2023: які документи військовозобов'язаний повинен надати, влаштовуючись на роботу  Як засолити сало, щоб було смачним: відповіді на найпоширеніші запитання  Українські військові розпочали навчання на системах Patriot у Німеччині  Які автівки підпадають під транспортний податок у 2023 році: опубліковано перелік  Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь  Яка риба корисніша — морська чи річкова  Скільки коштує квартира в новобудові в Києві та коли почнуть зростати ціни: фахівець дав прогнозвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.12.2022 7105

Україну накриють крижані дощі та снігопади посеред тижня

Зараз в Україні спостерігається морозна й сонячна погода, однак уже зовсім скоро настане аномальне потепління. Водночас українцям ще декілька днів доведеться потерпіти примхи зими: снігопади й крижаний дощ.

Прогноз погоди в Україні опублікували на метеоролічному сайті Ventusky. Пише apostrophe.ua.

Погода 6 грудня

У вівторок в обід опади на території України не прогнозуються, однак у Карпатах очікуються тумани. На карті тумани позначаються жовтим кольором.

Увечері в Україну із заходу завітають крижані дощі й опади у вигляді снігу з дощем. Особливо небезпечно буде на крайньому заході країні через замерзання дощу. Мешканці деяких районів Вінничини, Житомирщини й Миколаївщини побачать сніг.

Крижаний дощ позначається знаками оклику, а снігопади - білими цятками.

Погода 7 грудня

Уночі на середу опади просунуться вглиб території України. Крижаний дощ прогнозується за лінією Карпат, а снігопади спостерігатимуться майже в усіх західних регіонах, Вінницькій, Житомирській та Одеській областях.

Снігопади й крижані дощі всередині дня дійдуть як раз до центру України. Снігопади охоплюватимуть Житомирщину, Чернігівщину, Сумщину, Черкащину, частково Полтавщину, Кіровоградщину й Миколаївщину. Водночас сніг випаде й на Закарпатті, місцями у Львівській, Рівненській і Донецькій областях.

Разом з цим крижаний дощ прогнозується у Кіровоградській, Дніпопетровській і Миколаївській областях.

Увечері 7 грудня снігопади сконцентруються на півночі України й зачеплять частину центральних регіонів. Крижаний дощ очікується на Кіровоградщині, Дніпропетровщині і частково на Полтавщині.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україну накриють крижані дощі та снігопади посеред тижня 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
06.12.2022 7105
Еще материалы раздела «Суспільство»