НОВОСТИ ДНЯ: У Бахмуті зменшилися темпи наступу росіян, ЗСУ запобігли оточенню - аналітики ISW  У Росії зросла кількість громадян, які виступають проти війни в Україні – дослідження  Синоптик розповіла, коли чекати на нову хвилю похолодання в Україні  Цього Путін боїться найбільше: Bild - про те, коли в Україні може настати "день X"  Мобілізація в Україні: як батько неповнолітніх дітей може отримати відстрочення  Великий контрнаступ ЗСУ наближається: що відомо про можливі терміни і напрямки  Невеликі дощі та штормовий вітер: прогноз погоди на вихіднівсе новости дня
Прес-релізи
Товари та послуги
22.01.2023 117

Агро оголошення: швидкий і надійний спосіб продажу та купівлі товарів аграрного сектору

Працюючи в агро секторі завжди гостро стоїть питання збуту продукції, придбання кормів, добрив, сільськогосподарської техніки та інших супутніх товарів. Реалізація продукції та забезпечення підприємства всім необхідним потребує багато часу та сил. Проте сьогодні знайти покупців та постачальників полегшало. Завдяки роботі онлайн-майданчика просування агробізнесу, комунікація між учасниками сільськогосподарського ринку значно спростилася.

АгроКаталог: як працює аграрна платформа

Організувати збут продукції чи придбати товари пропонує сайт agrocatalog.info. Він створений для приватних осіб, фермерів, великих та малих підприємств, що працюють в аграрному секторі. На сайті розміщені агро оголошення, а для зручності пошуку вони представлені у відповідних розділах:

- добрива, стимулятори росту та інші товари, необхідні для вирощування рослин;
- молочна продукція;
- худоба, м'ясо та перероблена продукція;
- продукти бджільництва, обладнання та матеріали, необхідні для організації пасік;
риба та морепродукти;
корми для тварин, птахів, риб;
насіння, саджанці та інші посівні матеріали;
готова сільськогосподарська продукція;
техніка та обладнання;
пакувальні матеріали, спеціальний одяг та багато іншого.

Для публікації оголошень про продаж або купівлю краще зареєструватись на сайті Agrocatalog.info. Завдяки цьому потім з особистого кабінету можна переглядати статистку оголошень, змінювати або доповнювати опис товарів та послуг.

Додатково юридичні компанії можуть опублікувати інформацію про діяльність свого підприємства, вказати та доповнити перелік виробленої продукції чи послуг. Це дозволяє швидко знайти бізнес-партнерів, організувати комплексну реалізацію продукції.

А для того, щоб продажі стали швидкими та ефективними, крім опису товарів можна прикріпити фото, відеоогляд.

Сервіс agrocatalog.info стане корисним для покупців та великих постачальників. Функціональність платформи дозволяє:

порівнювати характеристики та вартість товарів;
вибирати найвигідніші пропозиції в будь-якому регіоні країни;
отримувати якісну продукцію без посередників за вигідною вартістю.

Доступ до сервісу, оголошень та контактів для всіх користувачів безкоштовний, а завдяки онлайн формату, проводити продажі та покупки можна у будь-який час доби, не витрачаючи час та кошти.

На сьогоднішній день платформа АгроКаталог – це найкращий спосіб комунікації між усіма учасниками агропромислового сектору.

 

Оценка материала:

5.00 / 3
Агро оголошення: швидкий і надійний спосіб продажу та купівлі товарів аграрного сектору 5.00 5 3
Прес-релізи / Товари та послуги
22.01.2023 117
Еще материалы раздела «Товари та послуги»