НОВОСТИ ДНЯ: "Інформація – це теж зброя": Маляр пояснила, чому не варто обговорювати контрнаступ ЗСУ  В РФ незадоволені якістю китайських автомобілів, яких побільшало після санкцій, - Reuters  До України йде березневий сніг і мороз: коли чекати на негоду  Українських дітей у Польщі зобов'яжуть відвідувати школи: деталі  "ЗСУ поки не можуть розпочати контрнаступ" – Зеленський  Які категорії військових в Україні можуть звільнитися зі служби: перелік  В Україну йдуть дощі: синоптики розповіли, де потеплішає до +18все новости дня
Прес-релізи
Товари та послуги
23.01.2023 136

Сучасні пральні машини: технології та інновації

Сучасні пральні машини повністю звільнили людину від участі в процесі прання. Щоб випрати білизну, потрібно завантажити її в барабан і натиснути кнопку програми — з цим впорається навіть підліток. Користувачам доступна опція відкладеного старту — встановіть час, коли пристрій розпочне роботу. А також десятки інших функцій. Купити таку техніку можна в інтернет-магазині Фокстрот у Запоріжжі, де представлені моделі іменитих виробників. Розкажемо докладніше, на що здатне сучасне обладнання.

Корисні технічні рішення

Всі функції пральних машин спрямовані на спрощення процесів прання:

- Можна додавати білизну під час прання. Якщо ви забули кинути в барабан носок або футболку, можете не чекати, поки закінчиться цикл. Додайте річ одразу після виявлення. У моделях із вертикальним завантаженням операція виконується через основний люк. У деяких моделей із фронтальним завантаженням передбачений невеликий додатковий люк для дозавантаження білизни.

Обробка парою для дезінфекції в процесі прання та розгладження білизни наприкінці робочого циклу. В результаті час на прасування скорочується на 30–50%. Парова обробка також сприяє повному розчиненню мийних речовин, що дозволяє виключити ризик виникнення алергії.

Захист від протікання, блокування системи керування (захист від випадкового включення дітьми) — опції, які підвищують безпеку експлуатації.

Ефективна боротьба зі складними плямами. Інноваційні технології розраховані на видалення понад 20 видів стійких забруднень. У процесі прання температура води періодично змінюється, що сприяє розчиненню плям різного походження. Досягненню результату також сприяють спеціальні режими обертання барабана.

Сучасні пральні машини відрізняються зменшеним рівнем шуму та особливою конструкцією барабана, який не пошкоджує матеріали. Він має на поверхні перфоровані опуклі осередки. На поверхні «сот» утворюється водяна плівка, контакт барабана з одягом навіть під час віджиму мінімальний. В результаті на тканині не утворюються катишки та потертості. Речі виглядають як нові після багаторазових циклів прання.

У продажу є машинки зі штучним інтелектом. Вони самостійно зважують білизну, завантажену в барабан, та вибирають режим прання. Користувачам не доводиться розраховувати, скільки мийного засобу потрібно для конкретного обсягу білизни, яку програму вибрати.

Оценка материала:

5.00 / 2
Сучасні пральні машини: технології та інновації 5.00 5 2
Прес-релізи / Товари та послуги
23.01.2023 136
Еще материалы раздела «Товари та послуги»