НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Автоклуб
30.04.2023 613

Кабмін обмежив використання літер Z і V в автономерах

Міністерство внутрішніх справ України заявило, що на індивідуальних автомобільних номерах заборонено використовувати літери Z і V, якщо вони натякають на символіку окупантів.

Про це йдеться на сайті МВС.

Такі обмеження передбачені новою постановою Кабінету міністрів №367 від 21 квітня.

Згідно з роз'ясненням міністерства, забороняється використання літер Z та V. Також заборонено замінювати ними кириличні буки З, С, В, Ф.

Така заборона стосується також написів та зображень, символіки комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

На українських номерних знаках не може бути емблем органів держави-терориста та збройних сил Росії: сухопутних військ, повітряно-космічних сил, військово-морського флоту, ракетних сил стратегічного призначення тощо.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кабмін обмежив використання літер Z і V в автономерах 5.00 5 2
Життя та Стиль / Автоклуб
30.04.2023 613
Еще материалы раздела «Автоклуб»