НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп на 6–12 липня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Наукова еліта: які технічні університети увійшли у рейтинг Scopus 2026  Таропрогноз від 6 до 12 липня 2026: прийшов час взяти кермо у власні руки  Країни східного флангу НАТО зміцнюють оборону під новий сценарій, - Politico  Гороскоп на тиждень: Левам - кар’єра, Овнам - діяти сміливо  Топ-9 рослин, які не можна садити поруч із огірками  Всесвіт змінить сценарій: 4 знаки зодіаку, на яких чекає довгоочікуване вирішення проблемвсі новини дня
Життя та Стиль
Автоклуб
30.04.2023 1340

Від травня в Україні скасовується одне з обмежень для водіїв: деталі

Обмеження для водіїв автівок скасовується від 1 травня.

5c8d88bde76337869c4ca1688dab9072_30.04.23

Згідно з правилами дорожнього руху, від 1 травня в Україні для водіїв скасовується обов'язкове увімкнення ближнього світла фар або денних ходових вогнів поза межами населених пунктів. Пише ТСН. 

Щороку такі обмеження впроваджуються від 1 жовтня і до 1 травня. Таке правило пов’язане з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу в умовах недостатньої видимості, зокрема в осінньо-зимовий період.

У зазначений період водії (від 1 жовтня до 1 травня) зобов'язані вмикати ближнє світло фар або денні ходові вогні. Штраф за правопорушення становить 425-510 грн.

Нагадаємо, в Україні заборонили літери Z і V на автономерах – у МВС пояснили нюанси.

Оценка материала:

5.00 / 2
Від травня в Україні скасовується одне з обмежень для водіїв: деталі 5.00 5 2
Життя та Стиль / Автоклуб
30.04.2023 1340
Еще материалы раздела «Автоклуб»