НОВОСТИ ДНЯ: Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутом  Шольц різко звернувся до Путіна  Гороскоп на 21 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли всім потрібно робити добро  Синоптикиня розповіла, чи потішать останні дні вересня теплом  Війна в Україні може тривати ще 6-7 років: Bloomberg про прогнози "Великої сімки"  В Україні різко знизилися ціни на популярний овоч: у чому причина  Погода 21 вересня: в яких регіонах будуть дощі, грози та туманивсе новости дня
Прес-релізи
Товари та послуги
25.05.2023 107

Різновиди фільтрів для питної води та критерії їх вибору

Вода є основою життєдіяльності людського організму, запорукою нормального функціонування нашого тіла. Саме тому якість рідини, яку ми споживаємо, має першорядне значення. Не оброблена, не очищена, не відфільтрована вода може погіршити стан здоров’я. Шкідливі домішки здатні спричинити серйозні захворювання. Незалежно від того, звідки подається вода до вашого будинку, надзвичайно важливо переконатися, що вона є здоровою та безпечною від поширених забруднювачів. Ефективним розв’язанням проблеми є встановлення побутового обладнання для очищення.

Crystall_mdKkeGN

Різновиди фільтраційних систем

Технологія очищення має вирішальне значення для того, щоб споживана рідина була чистою, безпечною, не містила токсинів, частинок важких металів та інших забруднювачів. Біохімічні властивості води у вашій місцевості, тиск, характеристики труб — усе це впливає на те, що тече з крана у вашому будинку. Відповідно до всіх цих факторів є різні системи фільтрації. Ціни на обладнання для очищення води відрізняються згідно з його функціональністю, ефективністю, додатковими опціями. Найпоширенішими фільтрами для побутового використання є такі:

1. Зворотний осмос. Це найпопулярніше обладнання для фільтрування. Процес очищення відбувається через проходження забрудненої рідини під певним тиском крізь напівпроникну мембрану, яка затримує шкідливі речовини. Завдяки ефективності у видаленні важких металів та хімікалій зворотний осмос є найкращим вибором серед домогосподарств.

2. Системи ультра- та нанофільтрації. Принцип їхньої роботи подібний до зворотного осмосу. Ультрафільтраційні мембрани мають мікроскопічні отвори, які затримують навіть найдрібніших паразитів. Також вони видаляють із рідини корисні речовини. Система нанофільтрації є золотою серединою між двома зазначеними методами очищення. Вона гарантовано очищує воду від пестицидів та важких металів, але зберігає корисні мікроелементи.

3. Проточний фільтр. Є найпростішим та найдешевшим зі вказаних методів фільтрації. Вода очищається під час проходження крізь вугільні блоки чи половолоконні мембранні модулі. Фільтраційні змінні картриджі поглинають шкідливі домішки. Цей метод не підходить для води з великою кількістю забруднень.

2449896691_w640_h640_2449896691

Як вибрати систему очищення

Перш ніж купити фільтр для питної води, варто врахувати деякі фактори. Щоб вибрати з-поміж наявного очищувального обладнання, необхідно звернути увагу на такі аспекти:

- ступінь забрудненості води;
- ефективність фільтра;
- простота встановлення, догляду та використання;
- вартість обладнання.

 

Кожна з фільтрувальних систем має свої особливості та переваги. Головним критерієм вибору є відповідність вашим потребам, виконання всіх необхідних задач.

Джерело: сайт softis.ua

Оценка материала:

5.00 / 2
Різновиди фільтрів для питної води та критерії їх вибору 5.00 5 2
Прес-релізи / Товари та послуги
25.05.2023 107
Еще материалы раздела «Товари та послуги»