НОВОСТИ ДНЯ: Як приготувати бельгійські вафлі: рецепт найсмачнішого сніданку  Дефіцит товару і персоналу. Reuters розповіло про вплив санкцій на продавців одягу в РФ  Синоптикиня попередила про серйозні дощі найближчим часом  Яка зарплата в поліціянтів України 2023 року  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецепт  Перед вихідними в Україну увірвуться дощі та грози  У США пояснили, чому забороняють Україні обстрілювати територію РФ: "Цього Путін і вимагає"все новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
26.05.2023 509

Стало відомо, коли дощі та грози покинуть Україну

Погода в Україні почне стабілізуватися лише наприкінці місяця.

Дощі та грози, які зараз прийшли в Україну, триматимуться ще кілька днів. Потім вони ослабнуть й до кінця місяця практично покинуть територію нашої країни. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Перед вихідними, 26 травня, дощі та грози очікуються практично по всій країні. Імовірність опадів буде нижчою у смузі Чернігів - Київ - Хмельницький - Вінниця - Чернівці.

На вихідних опадів в Україні поступово стане менше. До кінця тижня грози сконцентруються на південному сході нашої країни.

Наприкінці місяця дощів таі гроз в Україні вже практично не залишиться. Вони змістяться на південь, а в останній день весни невеликі дощі капатимуть в Криму й місцями на сході.

Який погода буде в Україні найближчими днями

За даними Українського гідрометцентру, найближчими днями опадів і гроз в Україні побільшає. Так, 26 травня, дощі та грози очікуються по всій країні. При цьому на температуру вони не вплинуть - буде тепло.

На вихідних погода почне трохи стабілізуватися. До кінця тижня стане більше сонця.

Оценка материала:

5.00 / 2
Стало відомо, коли дощі та грози покинуть Україну 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
26.05.2023 509
Еще материалы раздела «Суспільство»