НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
28.05.2023 2128

Спека в Україні скасовується? Синоптики здивували прогнозом погоди на червень

Українцям у червні варто чекати на дощі

Останній місяць весни наближається до свого завершення і несе в Україну зливи та грози. Однак, згідно з прогнозами синоптиків, подібна картина спостерігатиметься і в червні. Пише telegraf.com.ua.

Як йдеться у прогнозі Gismeteo, загалом перший літній місяць в Україні буде спекотним, але сирим, а на дощі варто чекати у всіх куточках нашої країни.

Відносно прохолодним початок червня буде у західних областях, а фахівці очікують, що опади того чи іншого ступеня інтенсивності спостерігатимуться аж до початку липня.

У центральних і північних областях опади в першій половині місяця будуть рідкішими, проте до кінця дощі надолужать втрачене.

У східних та південно-східних областях на початку місяця на додаток до дощів варто також чекати гроз, проте в середині червня можна буде насолодитися сонячними днями.

У південних областях погода традиційно буде більш сухою, проте й там варто чекати на опади у другій половині місяця.

Оценка материала:

5.00 / 2
Спека в Україні скасовується? Синоптики здивували прогнозом погоди на червень 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
28.05.2023 2128
Еще материалы раздела «Суспільство»