НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
08.06.2023 164

НБУ видав ліцензію WayForPay

Національний банк України надав WayForPay, яка за підсумками 2022 року займала приблизно 2% українського ринку платіжних послуг за обсягом угод, нову ліцензію платіжної організації.

Про це повідомив заступник голови профільного комітету Ради Ярослав Железняк.

З 1 травня 2023 року відповідно до введеного в дію з 1 серпня 2022 року закону «Про платіжні послуги» надавати фінансові платіжні послуги мають право тільки ті небанківські установи, які отримали нові ліцензії та були включені до Реєстру платіжної інфраструктури.

WayForPay у зазначений термін не змогла отримати нову ліцензію, компанія запропонувала тимчасове альтернативне рішення через LiqPay або Райффайзен Банк, однак визнавала, що воно не є повноцінним. Це призвело до різкого скорочення бізнесу WayForPay.

У НБУ затримку рішення пояснили тим, що всі попередньо подані компанією пакети документів були неповними та не відповідали вимогам нормативно-правових актів НБУ.

Оценка материала:

5.00 / 2
НБУ видав ліцензію WayForPay 5.00 5 2
Бізнес / Фінанси та банки
08.06.2023 164
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»