НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
09.06.2023 484

Київрада ухвалила нововведення щодо укриттів: що зміниться

Місто виділить додатково 750 мільйонів на облаштування та створення додаткових укриттів.

815076a9ea2ea179074f683a168e92ed_09.06.23

Відтепер кожне комунальне підприємство в Києві обов’язково повинне мати відповідального за укриття. Ця особа має стежити за станом і доступом до сховища – таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київради, йдеться в ТСН.

Нововведення передбачили і для укриттів, які перебувають у приватній власності – паркінги, підвали тощо. Таких у столиці щонайменше третина.

Якщо доступу до них не буде, кажуть у Київраді, представники міста та правоохоронці зможуть прийти, зрізати замок і впустити людей. А от власник нестиме відповідальність, адже за рішенням Київради, доступ до укриттів має бути безперебійним.

Водночас столичні депутати просять Кабмін і Верховну Раду додатково посилити відповідальність тих власників, які не впускають до сховищ людей.

Місто виділить додатково 750 мільйонів на облаштування та створення додаткових укриттів, а за нинішніми наглядатиме тимчасова контрольна комісія. До неї увійдуть депутати з усіх фракцій Київради, які залучатимуть працівників різних департаментів.

Спеціальна ж комісія вивчатиме як обставини трагедії в Деснянському районі, так і ситуації в інших районах столиці, де могли бути зловживання та порушення з укриттями. “ТКК чітко дасть відповіді, чітко вкаже винуватців, і вже на підставі цього будуть ухвалювати рішення кадрові, де наша відповідальність, вони будуть звільнені або нестимуть іншу відповідальність. А там, де будуть виявлені зловживання – такі матеріали будуть передані до правоохоронних органів", – повідомив заступник голови КМДА Володимир Прокопів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Київрада ухвалила нововведення щодо укриттів: що зміниться 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
09.06.2023 484
Еще материалы раздела «Столиця»