НОВИНИ ДНЯ: На Закарпатті працівники ТЦК знову "штурмували" спортзали   "Авдіївка б'є рекорди із ліквідації живої сили й техніки противника" — офіцер "Легіону Свободи"  Сніг та інші опади, місцями значні пориви вітру: якою буде погода в Україні 8 грудня  Ватри і коляда. Як святкуватимуть Різдво у Львові: основні події  Українці стали менше побоюватися зростання цін та падіння гривні  Ліквідація Іллі Киви: у ГУР звернулися до інших зрадників та колаборантів  Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогахвсі новини дня
Прес-релізи
IT та зв'язок
20.03.2008 17:38 15700

В Киеве прошел семинар-презентация продуктов и сервиса InfoStream

19 марта 2008 года в конференц-зале Украинского национального информационного агентства УКРИНФОРМ состоялся семинар-презентация информационных продуктов и сервиса InfoStream, подготовленный Информационным центром «ЭЛВИСТИ».

Гостями на семинаре-презентации были представители служб банков, консалтинговых компаний и государственных учреждений. Со вступительным словом перед аудиторией выступил директор ИЦ «ЭЛВИСТИ» Александр Григорьев. В ходе семинара-презентации участникам были представлены два доклада.

С докладом «InfoStream: технология - система - сервис», выступил заместитель директора ИЦ «ЭЛВИСТИ», д.т.н., Дмитрий Ландэ, который рассказал присутствующим о принципах работы системы InfoStream, основных отличиях системы от систем интеграции новостей и поисковых систем, а также поделился секретами – над чем работают сейчас разработчики системы InfoStream, каковы ближайшие и долгосрочные перспективы развития информационного сервиса и направления развития инструментальных средств, предоставляемых пользователям.

Второй доклад, с которым выступил Сергей Бороденков, был посвящен информационным продуктам, предлагаемым ИЦ «ЭЛВИСТИ» – медиа-рейтингам, медиа-отчетам и медиа-дайджестам. В качестве примера одного из информационных продуктов – медиа-рейтинга украинских банков – на семинаре впервые был представлены результаты анализа упоминаемости украинских банков в Интернет в 2007 году.

СПРАВКА

Информационный центр «ЭЛВИСТИ» (ElVisti) – один из первых украинских интернет-провайдеров и ведущий сетевой информационный центр в Украине, работающий на рынке IT-технологий более 14 лет. Компания предлагает широкий спектр коммуникационных и системных технологических решений, а также информационные услуги и продукты.

InfoStream – созданная в ElVisti информационно-поисковая система, обеспечивающая решение задач контент-мониторинга и обработки новостной информации. В настоящее время в систему InfoStream ежедневно поступает на обработку более 50 тыс. публикаций из более чем 3000 web-сайтов. На базе системы InfoStream предлагаются корпоративные (InfoStream Port) и клиентские решения (InfoStream Client), а также информационные продукты.

Информационный центр «ЭЛВИСТИ»

Image

Оценка материала:

3.17 / 6
В Киеве прошел семинар-презентация продуктов и сервиса InfoStream 3.17 5 6
Прес-релізи / IT та зв'язок
20.03.2008 17:38 15700
Еще материалы раздела «IT та зв'язок»
 • Pro чи Air: який Макбук краще підійде для навчання? Pro чи Air: який Макбук краще підійде для навчання?

  Для ефективного та результативного навчання потрібен ноутбук. Його неможливо замінити смартфоном або планшетом через різницю функцій та конструкції. Звісно, мобільний телефон може взяти на себе частину комп’ютерних задач, але тоді постає питання про зручність їхнього виконання. 

  IT та зв'язок 27.11.2023 244
 • Чому оренда сервера — це вигідно та зручно Чому оренда сервера — це вигідно та зручно

  На етапі побудови компаніями власної мережевої інфраструктури виникає необхідність покупки серверної платформи. За недостатнього бюджету чи необхідності тестування пристрою для порівняння його потужностей з потребами бізнесу хорошим варіантом буде орендувати сервер у провайдера Servak. Завдяки чітко встановленій орендній платі та наданню технічної підтримки впровадження серверного обладнання стане максимально економним та зручним.

  IT та зв'язок 22.11.2023 186
 • Сравнение iPhone 14 pro и iPhone 15 pro Сравнение iPhone 14 pro и iPhone 15 pro

  Кнопка действия, более узкая рамка, более быстрый чип: Apple дала iPhone 15 Pro некоторые улучшения. Но чем он отличается от своего предшественника? iPhone 15 Pro против iPhone 14 Pro – показываем сходства и различия.

  IT та зв'язок 13.11.2023 112
 • Як вибрати геймерський ноутбук за типом накопичувача Як вибрати геймерський ноутбук за типом накопичувача

  Ноутбук, який вибирається виключно для різноманітних відеоігор, багатьма характеристиками відрізняється від універсальної моделі, що призначена переважно для роботи. Висуваються високі вимоги не лише до обсягу оперативної та вбудованої пам’яті, параметрів відеокарти, а й типу накопичувача. Цей елемент відповідає за швидкість і безпеку відтворення, а також зберігання завантажених даних. Тому варто з’ясувати, якими накопичувачами оснащують ігрові ноутбуки.

  IT та зв'язок 27.10.2023 303
 • Повністю відмовитись від російських продуктів: з програмним забезпеченням BAS - це реально Повністю відмовитись від російських продуктів: з програмним забезпеченням BAS - це реально

  У світлі останніх подій хочеться у кожній сфері життя відмовитися від усього, що пропонують російські компанії та виробники. Практично усі вітчизняні підприємства та приватні підприємці в своїй роботі використовували програму 1С. Її розробили саме росіяни, і через відсутність гідних альтернатив таке ПЗ довгий час залишалося фактично монополістом. Але зараз ситуація кардинально інша.

  IT та зв'язок 25.10.2023 264