НОВИНИ ДНЯ: Що буде з цінами на бензин, дизель та автогаз: прогноз до кінця року  9 грудня мороз, але до відлиги недалеко. Синоптик дала прогноз в Україні  Якщо США не підтримають допомогу Україні, посміхатимуться лише Путін і Сі Цзіньпін, - Кемерон  До ЗСУ за оголошенням: чи відрізнятимуться умови у рекрутованих та мобілізованих  Індія вимагає "гнучкості" в санкціях G7 проти російських алмазів, - Reuters  Синоптикиня назвала дату потепління в Україні: коли припиняться морози та почнеться відлига  Проходження ВЛК по-новому: в Україні готують масштабні зміни в мобілізації — деталівсі новини дня
Бізнес
Технології
06.08.2023 228

Google запустив інструменти для видалення особистої інформації користувачів

Google запустив нові інструменти, щоб допомогти користувачам відстежувати та видаляти результати пошуку про себе, зокрема неправдиву інформацію, небажані контактні дані або випадки порушення авторських прав.

Про це повідомляє видання Forbes.

Новий інструмент Google збиратиме результати пошуку про користувачів на персональній інформаційній панелі, щоб користувачі могли відстежувати, отримувати сповіщення про надходження нової інформації під час пошуку та робити запит на видалення результатів пошуку.

У компанії заявили, що процес видалення особистої інформації тепер є простішим у випадках з неправдивою інформацією, небажаними контактними даними, зокрема адреси чи номер телефону, або порушенням авторських прав.

В інших випадках з неточним або образливим контентом користувачі зможуть зробити запит до Google для видалення вмісту результатів пошуку, йдеться у повідомленні.

Також компанія анонсувала презентацію нового інструменту для батьків, щоб розмивати відверті зображення із результатів пошуку їхніх дітей.

Оценка материала:

5.00 / 1
Google запустив інструменти для видалення особистої інформації користувачів 5.00 5 1
Бізнес / Технології
06.08.2023 228
Еще материалы раздела «Технології»