НОВИНИ ДНЯ: Сі Цзіньпін почав масштабну чистку армії: під слідством головні генерали Китаю  Український МіГ-29 знищив будівлю з ворожими операторами FPV-дронів  Україна назавжди змінила світ, навіть якщо мир буде досягнуто — The Telegraph  Скільки часу витримує інвертор на батареї під час відключення світла: поради фахівця  Путін може застосувати хімзброю масового ураження, якщо війна зайде в глухий кут, - ЗМІ  Зеленський: Москва використовує Білорусь для шантажу Європи і атак по Україні  Весна чи зима: чому 2 лютого весь світ чекає на прогноз одного бабакавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
18.08.2023 898

На вихідні в Україні прогнозують спеку до 36°, подекуди дощі й грози

Погода на вихідних 19-20 серпня у всіх регіонах країни буде дуже спекотною та переважно сонячною. Короткочасні дощі пройдуть лише у західних, деяких центральних і північних областях.

Про це повідомили у Sinoptik.ua.

За даними синоптиків, у суботу на півдні та південному сході країни температура вдень сягатиме +35 °С, на сході, півночі та в центрі – +31…+33 °С. На заході буде трохи прохолодніше – +27…+29 °С, пройдуть короткочасні дощі з грозами.

У неділю погода не зміниться. У Львові та на заході країни повітря прогріється до +27…+29 °С, на півночі та в центрі – до +30…+33 °С. Найспекотніше буде на півдні, сході та південному сході – до +34…+36 °С. Короткочасні дощі з грозами пройдуть у всіх західних та північних областях.

Новий тиждень також розпочнеться з виснажливої спеки. На сході, півдні та в центрі у понеділок очікується до +33…+35 °С, на півночі – +29…+31 °С, у західних областях – до +27…+29 °С. У більшості регіонів погода на початку тижня буде ясною, невеликі дощі можливі лише у центральних та північних областях.

Оценка материала:

5.00 / 1
На вихідні в Україні прогнозують спеку до 36°, подекуди дощі й грози 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
18.08.2023 898
Еще материалы раздела «Суспільство»