НОВИНИ ДНЯ: Теплий та дощовий листопад: кількість опадів в Києві вдвічі перевищила норму  Київ потрапив до рейтингу найдорожчих для життя міст світу  Обмеження для служби в армії: юрист пояснив, що робити охочим вступити до лав ЗСУ  Сніг та ожеледиця: до якої погоди слід готуватись в перші вихідні зими  У російської армії виникла проблема на фронті: про що йдеться  У демократів немає запасного плану, якщо Байден відмовиться йти на другий термін, - Reuters  Україна у 2024 році збільшить виробництво ракет і техніки у кілька разів, - Міноборонивсі новини дня
Бізнес
Економіка
08.09.2023 236

Уряд може припинити деякі виплати українцям в окупації

Віцепрем'єр-міністр і міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук за результатами міжвідомчої наради щодо виплат громадянам, які зараз проживають на тимчасово окупованих територіях, анонсувала проведення ревізії щодо доцільності продовження певних виплат.

"Є платежі, які потребують ревізії з точки зору соціальної справедливості та політичної доцільності. Тобто, треба ще раз подивитись, наскільки виправдано продовжувати виплати", – зазначила Верещук.

Вона наголосила, що держава продовжує платити певним категоріям вчителів, лікарів та працівників держпідприємств, а також переселенцям на тимчасово окупованих територіях.

Також, за її словами, продовжуються виплати субсидій та пільг громадянам на тимчасово окупованих територіях попри те, що надання комунальних послуг фактично не відбувається.

"Поки ми не говоримо про скасування виплат. Ми говоримо про ревізію та оцінку доцільності з точки зору поточної реальності. За результатами ревізії деякі виплати можуть бути припинені або призупинені", – зазначила Верещук.

За її словами, найближчим часом дотичні міністерства та відомства проведуть відповідну ревізію та нададуть робочі пропозиції.

Оценка материала:

5.00 / 2
Уряд може припинити деякі виплати українцям в окупації 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
08.09.2023 236
Еще материалы раздела «Економіка»