НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Бізнес
Економіка
18.09.2023 299

Вчителів чекає підвищення зарплати

Кабмін ухвалив проєкт державного бюджету на 2024 рік. Більшість видатків хочуть направити на оборону та безпеку.

Також у 2024 році планують підвищити заробітну плату вчителям. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко на своїй сторінці у Facebook.

Підвищення стане можливим завдяки збільшенню фінансування сфери освіти у 2024 році на 22,9 млрд грн, порівняно з 2023 роком.

«По освіті - заробітну плату вчителів буде підвищено, передбачено фінансування облаштування укриттів та безбар’єрних просторів у навчальних закладах, придбання автобусів, модернізація їдалень та інше», — пояснив він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вчителів чекає підвищення зарплати 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
18.09.2023 299
Еще материалы раздела «Економіка»