НОВИНИ ДНЯ: У Польщі нема переляку від Трампа: експерт пояснив сподівання Варшави  Виробники продуктів підняли ціни на 15%: що подорожчало найбільше  Погодні гойдалки: яких сюрпризів чекати українцям в останню неділю листопада  Навіть вдень буде мінус: синоптикиня попередила про похоладання 24 листопада   В Україні 24 листопада на сході та Закарпатті мокрий сніг, вдень до +2°  Сніг, але не всюди. Синоптики дали прогноз на 24 листопада в Україні  Синоптики погіршили прогноз погоди на вихідні: які регіони постраждають найбільшевсі новини дня
Прес-релізи
Товари та послуги
20.09.2023 326

Бренді: короткий путівник із купівлі й вживання

Бренді — міцний алкогольний напій, виготовлений зі зброджених фруктів. Розливається за міцності 40–50%. Основний компонент — виноград, хоча за бажанням виробника можна використовувати яблука, абрикоси, персики, груші. Не існує чіткого закону, який регламентує процес, а також регіон виготовлення продукції. Тому в інтернет-магазині GoodWine за посиланням: https://goodwine.com.ua/ua/krepkie/prochie-krepkie/brandy.html можна знайти регіональні варіанти бренді, виготовлені в Італії, Іспанії, Грузії, Греції, Україні.

Технологія виготовлення бренді

Назва походить від голландського слова «brandewijn», що означає «спалене вино». Бренді виготовляють на основі лікеру, який дистилюється зі збродженого фруктового соку, а також макухи — м’якоті, кісточок, шкірки. Технологія залежить від вибраних плодів. Класика жанру — виноградний бренді. Інші можливі фрукти розділені на категорії:

- насіннєві — яблука, груші, айва;

кісточкові — вишня, персик, слива, абрикос.

Міжнародних правил виготовлення немає, водночас вибір обладнання й технологічних процесів регламентується місцевим стилем. Наприклад, як у випадку з коньяком — найпопулярнішим різновидом виноградного бренді. Виробництво включає три основні фази:

1. Ферментація. Фрукти перетворюються на вино шляхом введення дріжджів, які поглинають цукор, натомість вивільняючи спирт.

2. Дистиляція. Вино трансформується в міцний спирт. Для дистиляції використовують традиційний мідний перегонний куб. На цьому етапі спирт відділяється від сторонніх домішок.

3. Витримка. Бренді переливають у дубові бочки, де напій визріває впродовж 3–30 років. Бочка пом’якшує напівпрозорий дистилят, а також надає приємного золотистого відтінку.

Смако-ароматичні нотатки: з чим подавати виноградний спирт

Бренді — солодкий і фруктовий. Спирт відчувається яскраво, водночас доповнюється терпкими дубовими нотами. Чим довше витримується дистилят, тим інтенсивнішим стає смак. У посмаку зʼявляються ванільно-карамельні акценти.

Витриманий бренді найкраще подавати в чистому вигляді. Спеціальний келих із великою чашею дає змогу аромату розкриватися, а інтенсивним танінам — вивільнятися, що особливо важливо для молодих дистилятів. Усі різновиди бренді, включно з Грапою, подаються за кімнатної температури як дигестив. За бажанням виноградний спирт можна додавати в каву, змішуючи з шоколадом. Тим, хто не любить міцний алкоголь у чистому вигляді, варто приготувати ароматну Сангрію — прекрасний варіант для літнього відпочинку на свіжому повітрі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Бренді: короткий путівник із купівлі й вживання 5.00 5 2
Прес-релізи / Товари та послуги
20.09.2023 326
Еще материалы раздела «Товари та послуги»
  • Такси Кишинев – Харьков: Быстро, удобно и недорого Такси Кишинев – Харьков: Быстро, удобно и недорого

    Маршрут из Кишинева в Харьков занимает значительное время, но комфортное такси делает даже длительное путешествие приятным. Для тех, кто ценит удобство и индивидуальный подход, трансфер становится отличной альтернативой автобусам и поездам.

  • Гарячі ідеї що можна замовити поїсти додому Гарячі ідеї що можна замовити поїсти додому

    Не бажаєте витрачати час на приготування вечері? Поспішаєте додому з роботи й хочеться чогось смачненького? Запланували вечірку або посиденьки з друзями? В кожному з цих випадків кращим рішенням буде замовити улюблені справи додому. Це може бути піца, суші, WOK або навіть італійська кухня. Різноманіття страв для доставки вражає настільки, що кожен зможе вдовольнити свої смакові вподобання.

  • Какие виды блесен существуют и для каких видов рыбы они предназначены? Какие виды блесен существуют и для каких видов рыбы они предназначены?

    Узнайте о различных видах блесен для рыбалки и подберите оптимальные приманки для ловли щуки, судака, форели и других рыб. Получите советы по технике использования блесен.

  • Усе що вам потрібно знати про суші сети Усе що вам потрібно знати про суші сети

    Більшість людей в японських ресторанах вважають за краще замовляти суші сети, оскільки це вигідно. Читайте в чому особливості суші сетів, а також як їх правильно вибирати.

  • Бюджетні навушники: як отримати якісний звук за доступними цінами Бюджетні навушники: як отримати якісний звук за доступними цінами

    Музика, фільми, подкасти, голосові повідомлення та дзвінки – невіддільні супутники нашого щоденного життя. Вдома всі звукові повідомлення можна послухати просто з телефону, а от в суспільстві варто користуватися навушниками. По-перше, так ми поважаємо особистий простір інших людей, а по-друге, так звук набагато кращий. Але якщо подивитися ринок, може здатися, що вся аудіотехніка – дороге задоволення. Спішимо спростувати цей міф: навіть з обмеженим бюджетом можна знайти якісні та довговічні навушники.