НОВИНИ ДНЯ: Рибне філе у хрумкому клярі: простий рецепт  Синоптикиня розповіла, де 8 грудня пройде сніг, де буде ожеледиця та коли настане відлига  На Закарпатті працівники ТЦК знову "штурмували" спортзали   "Авдіївка б'є рекорди із ліквідації живої сили й техніки противника" — офіцер "Легіону Свободи"  Сніг та інші опади, місцями значні пориви вітру: якою буде погода в Україні 8 грудня  Ватри і коляда. Як святкуватимуть Різдво у Львові: основні події  Українці стали менше побоюватися зростання цін та падіння гривнівсі новини дня
Прес-релізи
Товари та послуги
21.11.2023 211

Митне оформлення експорту - особливості процедури

Митне оформлення експорту або замитнення

Вивезення товарів за кордон передбачає дотримання особливих правил, що підпадає під спеціальний режим - митне оформлення експорту. Під цією процедурою розуміють відправку вантажу за кордон без будь-яких зобов'язань щодо його повернення.

Державне регулювання такої діяльності запобігає відправленню небезпечних, кримінальних та іншого роду нелегальних товарів.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції

Митне оформлення експорту - етапи

Усі товари, що залишають територію країни, повинні проходити через митний контроль, де виконуються такі дії:

1. Митне оформлення. Пункт наглядового органу сповіщається про те, що прибула нова партія. Поки не почалася реєстрація, за збереження вантажу відповідає перевізник. Фактично контроль вантажу виконується на першу вимогу інспектора.

2. Декларування товару. Оформлення передбачає контроль відповідності інформації, відображеної в документах, характеристикам продукції. У декларації вказані найменування продукції, її призначення, кількість, дані вантажоперевізника і власника.

3. Сплата податків і зборів. Обов'язкові платежі - ключовий пункт, необхідно надати квитанції про оплату мит і зборів. Деякі товари під час переміщення за кордон не обкладаються зборами.

4. Процедура відправлення вантажу за межі території країни вимагає знання основ законодавства. У разі виявлення помилок у документах або подачі невірних відомостей процес затягнеться до з'ясування обставин, у деяких випадках можливі штрафні санкції.

Митне оформлення експорту - документи

Відправлення експортної поставки вимагає надання таких паперів:

- договір поставки на експорт;

- інвойс із переліком товарів;транспортна накладна;

- пакувальний лист;

- квитанція про оплату збору.

Також можуть знадобитися для деяких категорій товарів: сертифікат походження вантажу, специфікація (для декількох поставок), дозвільні документи.Крім того, бувають випадки, коли потрібен додатковий пакет документів.

Чому варто звернутися по допомогу до фахівця

Незважаючи на те, що відправлення експортної продукції - процедура порівняно нескладна (ніж імпорт, наприклад), співпраця з представником позбавить від безлічі клопоту.Досвідчений брокер працює ефективно і якісно, згідно з вимогами .

Звернувшись до посередника, замовник може розраховувати на:

- компетентну консультацію;

- швидке оформлення поставок;підготовку пакета документів;

- юридичний супровід.

Здебільшого всі проблеми, пов'язані з замитнення вантажу, виникають через те, що в штаті компанії немає такого фахівця, який би досить часто цим займався. У результаті - помилки, неточності під час заповнення декларації. Митний брокер - це гарантія успіху.

Митне оформлення експорту, як і будь-який вид операцій, що здійснюються в комерційних цілях, вимагає певних витрат. Вартість залежить від декількох чинників: режиму, категорії товару, його кількості, використання додаткових послуг, розмірів зборів і платежів.

За більш детальною інформацією та отримання безкоштовної консультації - переходьте на сайт tamognia-prosto.com.ua

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі:

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників

Оценка материала:

5.00 / 3
Митне оформлення експорту - особливості процедури 5.00 5 3
Прес-релізи / Товари та послуги
21.11.2023 211
Еще материалы раздела «Товари та послуги»
 • Використання ліжок з м'якою спинкою Використання ліжок з м'якою спинкою

  Ліжка з м'якою спинкою представляють широке різноманіття дизайнів і стилів, враховуючи не лише естетичні вимоги, а й комфорт користувача.  Класичні моделі характеризуються витонченими лініями та високою спинкою, яка може мати квіткові вишивки або дерев'яні деталі. Ці ліжка надають спальні елегантність.

 • Кератин для волос: магия восстановления и преображения Кератин для волос: магия восстановления и преображения

  Кератин – это белок, основной строительный материал волос. В современных условиях экологии, стрессов и агрессивного воздействия окружающей среды волосяной покров часто теряет кератин, что приводит к сухости, ломкости и потере блеска.

 • Суши и здоровый образ жизни: как сбалансировать вкус и пользу Суши и здоровый образ жизни: как сбалансировать вкус и пользу
 • В чем польза и вред нитрата калия В чем польза и вред нитрата калия

  Нитрат калия или калий азотнокислый — вещество, используемое, в частности, в пиротехнике, сельском хозяйстве для производства удобрений и в качестве пищевой добавки. В косметике нитрат калия нашел применение в качестве ингредиента зубных паст для снижения чувствительности зубов. В пищевой промышленности он используется для вяления и консервирования мясных продуктов. Вы можете купить калий азотнокислый оптом, если ваше производство связанно с одной из этих сфер.

 • Ортопедический матрас: почему на него стоит обратить внимание Ортопедический матрас: почему на него стоит обратить внимание

  Матрас — важный элемент для создания удобного спального места. От качества кровати и данного аксессуара зависит ваш сон. И поскольку хороший отдых необходим всем без исключения для правильного функционирования организма, то нужно позаботиться о покупке удобного матраса. В данный момент пользуются популярностью ортопедические модели, ведь они лучше всего поддерживают позвоночник в правильном положении во время сна и дарят комфорт и расслабление. Изделия производятся из различных материалов и имеют разную степень жесткости.