НОВИНИ ДНЯ: Весна 2024 в Україні: коли прийде, якою буде погода та чи будуть її перепади  Буданов і Малюк заінтригували: чи дійсно Кримському мосту нарешті прийде гаплик  Дрон окупантів переслідував кортеж Бербок на Миколаївщині – у Німеччині підтвердили  Прикраса столу: салат з креветками, авокадо та помідорами  Американське ЦРУ підтримує в Україні секретні бази спостереження за Росією, - NYT  Салат із печінки тріски з сиром та перепелиними яйцями: класичний рецепт  Нетаньяху звинуватив США у недостатній підтримці Ізраїлювсі новини дня
Бізнес
Економіка
25.11.2023 363

В ПФУ пояснили, як купити стаж та перевірити, що грощі не пішли "на вітер"

З березня 2023 року українці можуть "купити" страховий стаж собі або іншим без зайвих клопотів. Для цього достатнього лише укласти договір з Пенсійним фондом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Уряд оnline.

"Періодичність та розмір сплати добровільних внесків людина визначає самостійно, виходячи із побажань та фінансових можливостей", - розповіли спеціалісти.

Як це працює?

Суми сплачених страхових внесків зараховуються за місяць, у якому кошти надійшли на рахунок Пенсійного фонду України. Фактично кожні 100 грн добровільно сплаченого внеску збільшують місячну зарплату для призначення пенсії майже на 455 грн.
Як дізнатись, що внески зараховані та стаж "куплено"

Сплачені внески обліковуються автоматично після надходження коштів на рахунок Фонду. Повідомлення про сплату надійде на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в особистий кабінет застрахованої особи, на користь якої сплачено внески.

Оценка материала:

5.00 / 1
В ПФУ пояснили, як купити стаж та перевірити, що грощі не пішли "на вітер" 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
25.11.2023 363
Еще материалы раздела «Економіка»