НОВИНИ ДНЯ: Сирський проводить аудит Сил оборони: скільки військових за два роки досі не були на фронті  Синоптикиня дала прогноз на початок весни в Україні  Залужний у річницю повномасштабної війни РФ зробив заяву  Курячий суп із зеленим горошком: рецепт корисної страви  Зеленський назвав співвідношення втрат України та Росії у війни  Кабмін вирішив питання з грошима для будівництва Національного військового кладовища  Іде тепло до +12: Гідрометцентр розповів про погоду у Київській області на вихіднівсі новини дня
Прес-релізи
Товари та послуги
28.11.2023 307

Лікування отиту сучасними засобами

Запалення вуха викликає надзвичайний дискомфорт. Подолати біль та інші прояви допоможуть досягнення сучасної фармацевтики. На liki.ua завжди можна знайти вушні краплі для боротьби з запаленням.

otit_27.11.23

Звісно, покупці одного з препаратів повинен передувати візит до отоларинголога. Тільки спеціаліст точно встановить правильний діагноз та підбере ліки. Самолікування чи відсутність лікування може призвести до серйозних ускладнень аж до втрати слуху.

Особливості засобів для лікування отиту

Зазвичай препарати для подолання запалення вуха випускаються у формі крапель. Адже саме такий варіант сприяє зручному введенню ліків у вушний канал. Існує досить багато варіантів препаратів проти отиту, серед яких:

 • антибіотики місцевої дії;

 • антимікробні засоби (антисептики);

 • глюкокортикоїди (позбавляють від запалення).

Тільки отоларинголог може рекомендувати засіб конкретному пацієнту. Важливо не тільки правильно вибрати краплі, але й визначити дозування, тривалість застосування та інші особливості. Також необхідно пам’ятати, що навіть якщо покращення вже відчутне, не можна переривати курс лікування.

Види отиту та методи його лікування

Розрізняють три типи запалення: зовнішнє, середнє та внутрішнє. Перше виникає при потраплянні води або травмах, середнє – в холодну погоду, а внутрішнє внаслідок потрапляння бактерій та інфекцій. Останній вид отиту найнебезпечніший, адже саме він може стати причиною втрати слуху.

Спеціалісти не рекомендують користуватися засобами народної медицини, адже такі способи становлять небезпеку для здоров’я. Краще використовувати сучасну фармацевтику, яка враховує всі особливості захворювання.

Краплі застосовують 2-4 рази на день (в залежності від інструкції та рекомендацій лікаря). Дія відчутна вже через 15-20 хвилин, а біль та інші неприємні відчуття зникають протягом кількох днів. В більшості випадків, краплі складаються з кількох компонентів, які діють комплексно. Тобто одночасно знімається запалення та відбувається знеболення. На LIKI можна знайти десятки видів вушних крапель, що допоможуть при тій чи іншій проблемі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Лікування отиту сучасними засобами 5.00 5 2
Прес-релізи / Товари та послуги
28.11.2023 307
Еще материалы раздела «Товари та послуги»
 • Создать дизайн сада: технологические особенности планировки Создать дизайн сада: технологические особенности планировки

  Компьютерные технологии сильно облегчили работу многим специалистам, и дизайнеры ландшафта – не исключение. Теперь вместо эскизов, которые приходилось рисовать вручную, применяется цифровое моделирование, что позволяет создавать более реалистичные планировки и не только. Большой популярностью пользуется создание трехмерных объемных моделей. В отличие от бумажных чертежей, такая визуализация способна полностью передать все ключевые особенности будущего проекта. Этими технологиями, позволяющие создать ландшафтный дизайн Киев, пользуется сегодня каждый специалист.

 • Усилители звука в автомобиле: мощность и качество звучания Усилители звука в автомобиле: мощность и качество звучания
 • Пластиковые окна с однокамерным стеклопакетом: когда стоит их устанавливать Пластиковые окна с однокамерным стеклопакетом: когда стоит их устанавливать

  О замене старых деревянных окон на новые металлопластиковые рано или поздно задумываются все, кто стремится сохранить тепло в жилище и снизить уровень шума с улицы. Вариантов оконных конструкций может быть множество. Основное отличие между ними состоит в количестве камер профиля и стеклопакете. Руководствуясь лишь логикой, можно предположить, что чем их больше, тем выше энергоэффективность системы. И тем дороже она будет стоить. Но ведь покупка таких конструкций не всегда возможна и оправдана. Стоит ли в данном случае ограничиться установкой однокамерных окон? Давайте разбираться.

 • Складной велосипед - лучший вариант для поездок по городу Складной велосипед - лучший вариант для поездок по городу

  При покупке велосипеда важно определить, где он будет храниться. Оставлять его в квартире может быть неудобно, так как он занимает много места. Кроме того, не в каждом общественном транспорте можно перевозить велосипед. Справиться с каждой из этих проблем может велосипед складной. В этой статье мы рассмотрим его преимущества и почему он является лучшим выбором для города.

 • Секрет ідеальної сервіровки: набори посуду Luminarc Секрет ідеальної сервіровки: набори посуду Luminarc

  Якість тарілок може значно впливати на ваш досвід під час їжі. Їжа може бути смачнішою, якщо вона красиво сервірована на стильних тарілках, які підходять для даного типу їжі. Крім того, якісні тарілки з безпечних матеріалів не вбирають запахи та довше зберігають їжу гарячою або холодною. Саме тому набори посуду Luminarc - стали еталоном по всій Європі, адже важливо також обирати тарілки, які відповідають вашим потребам та стилю життя, адже зручні та практичні тарілки роблять процес їжі більш приємним.