<
НОВИНИ ДНЯ: Якщо набридло солодке: рецепт лимонного печива, яке тане в роті  Наталка Діденко назвала області, в яких 20 травня буде найспекотніше  Оновлення даних у ТЦК для студентів: що змінилося  Єдина людина в Росії, яка планує стратегію війни: у Зеленського розповіли, хто насправді "керує парадом"  В Україні потепліє, але не без "сюрпризів": прогноз погоди на тиждень  У Британії закликали Німеччину дати Україні ракети Taurus і дозволити бити ними по Криму  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 20-26 травнявсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
20.04.2024 256

Скільки українців підтримують введення військ НАТО до України: результати опитування

Дві третини українців підтримують введення військ західних союзників на територію України.

aec836f2405f5d9b58cc60a5090d6b38_20.04.24

За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, майже 75% українців підтримують ідею введення військового контингенту західних держав-союзників на територію України для захисту від російського агресора. Пише ТСН. 

Такі результати соціологічного дослідження оприлюднили експерти Центру Разумкова.

Майже більшість – 48,2% респондентів – підтримують введення до України військового контингенту західних держав-союзників. Скоріше підтримують таку ідею, оприлюднену нещодавно президентом Франції Еммануелем Макроном, 26,1% опитаних. 74,3%, тобто дві третини опитаних, "за" чи "скоріше за" залучення іноземних союзницьких військ для захисту України від агресора.

Категорично проти чи скоріше проти такого розвитку подій – 12,2% респондентів. Частка тих, хто не зміг визначитися на момент опитування, становила 13,4%.

Соціологи Центру Разумкова дослідили також, як українці оцінюють зовнішню політику української влади та міжнародну підтримку, яка є критичною в часи війни. Так, 70% респондентів підтримують зовнішню політику керівництва України, а не підтримують її лише 17%. Торік ця кількість становила 74% і 14% відповідно.

Опитування методом face-to-face проводилося на територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії. Загалом опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Водночас додаткові систематичні відхилення вибірки можуть бути зумовлені наслідками російської агресії, зокрема вимушеною евакуацією мільйонів громадян.

Нагадаємо, результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" для Інституту досліджень Gallup International показали, що українці мають один з найнижчих рівнів страху перед ядерною загрозою.

Оценка материала:

5.00 / 2
Скільки українців підтримують введення військ НАТО до України: результати опитування 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
20.04.2024 256
Еще материалы раздела «Ранкова кава»