<
НОВИНИ ДНЯ: Крученики з курятини з сирною начинкою: простий рецепт смачної вечері для всієї родини  Вперше в історії виявлено зіткнення ядер галактик: коли це сталося   Рада планує перейменувати 83 населених пункти в Україні  Уряд вніс зміни до порядку бронювання від мобілізації  Карпатська юшка з грибами: рецепт неймовірно смачної і ситної страви  Борги та перевірка власника. Поради юриста, як купувати житло під час війни  Яким буде останній тиждень червня в Україні: синоптик розповілавсі новини дня
Прес-релізи
Товари та послуги
20.05.2024 417

Які наслідки будуть, якщо не чистити зуби?

Здавалось би, ну що тут складного - 2 рази на день ретельно чистити зуби? Але досі хто вважає, що одного разу, вранці, буде достатньо. Якщо людина не любить чистити зуби перед сном, то дуже скоро її може спіткати декілька неприємних наслідків такого кроку. У стоматології в Бучі постійно нагадують, що профілактика набагато краще і дешевша, ніж лікування.

Як чищення зубів допомагає запобігти розвитку карієсу?

Бактерії, які ховаються у заглибленнях зубів, живляться крохмалем та цукрами з вживаної нами їжі. А натомість виробляють кислоти, які руйнують зубну емаль. Це такі кислоти, як мурашина, пропіонова, масляна. Якщо вчасно не позбутися шкідливих мікроорганізмів, то на місці пошкодженої емалі може виникнути карієс. І запускається ланцюгова реакція:

- карієс проникає вглиб зуба;

пошкоджується нервова тканина зуба;

втрата зуба.

А чищення зубів покращує виділення слини, яка допомагає розщеплювати їжу та сприяє утворенню здорового середовища у ротовій порожнині.

Як м'який наліт, який утворюється на зубах, може викликати пародонтоз?

Регулярне чищення зубів допомагає запобігти накопиченню зубного нальоту. Наліт це липка плівка, яка утворюється зі слини та залишків їжі. У такому середовищі полюбляють знаходитися шкідливі мікроорганізми. Які розмножуються та викликають захворювання ясен.

Відбувається руйнування тканин, що тримають зуби. І це все може закінчитися дуже плачевно для зубів. Так само наліт може перерости у зубний камінь, який теж здатний заподіювати шкоду тканинам ясен і поверхні зубів. А при регулярному чищенні зубів наліт, поки він ще м'який, легко видалити за допомогою зубної щітки.

Неприємний запах з рота

Що може бути гірше, як відчувати неприємний запах з рота людини, із якою спілкуєшся? А спілкування це основа любих соціальних відносин. Щоб на ґрунті цього не отримати низьку самооцінку, приділяйте достатньо уваги ротовій гігієні.

Чи може чищення зубів впливати на розвиток інфаркту у людини?

Вченими вже доведено, що у людей, які чистять зуби менше, ніж 2 рази на день, на 70 % збільшується ймовірність захворіти на серцево-судинних хвороби. На їх думку, всьому виною бактерії, які засмічують ротову порожнину при неякісному догляді. Ці бактерії здатні викликати будь-які запалення, які мають негативний вплив на судини. А хворі, засмічені судини це відкритий шлях до хвороб серця, таких як інфаркт. Так саме це стосується і цукрового діабету. Як вважають лікарі, однією із причин появи діабету, є хворі судини.
Отже, коли наступного разу візьмете до рук зубну щітку, знайте, що ви не просто чистите зуби, а захищаєте своє тіло від серйозних хвороб. Також дуже важливим є профілактичний огляд у стоматолога 2 рази на рік. Можна це зробити у клініці Dentaderm.

Оценка материала:

5.00 / 2
Які наслідки будуть, якщо не чистити зуби? 5.00 5 2
Прес-релізи / Товари та послуги
20.05.2024 417
Еще материалы раздела «Товари та послуги»