НОВИНИ ДНЯ: "Дива не буде". Буданов зробив заяву про зміни в мобілізації  Що обов’язково має бути на великодньому столі 2026: прикмети, які не слід ігнорувати  РФ саботує резолюцію ООН щодо відкриття Ормузької протоки: що вигадав Лавров  Квітень переверне життя: 5 знаків зодіаку, яким випаде рідкісний шанс  Орбан "розставив пастки" для наступника, щоб завадити йому керувати Угорщиною  Астрологи визначили найпотужніші та найвпливовіші знаки Зодіаку  Підготовка до зими "на паузі": Україна змінює плани закупівлі газу через війну в Іранівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
01.07.2024 435

Спека посилиться: синоптик розповіла про погоду на початку липня

Яка погода буде в Україні?

83EFkZn8Vwzh0G47ccDsiPltRSiYLL9l2h87vJtS_01.07.24

Синоптик Наталія Діденко розповіла, яка погода буде в Україні на початку липня. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як передає "Хвиля", про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Так, спека триватиме в Україні ще і на наступному тижні. При цьому стовпчики термометрів піднімуться ще вище.

Найближчим часом у більшості областей України очікується +30+34, подекуди до +35 градусів. Дощі при цьому малоймовірні.

"Сухо, підвищена пожежна небезпека! Ослаблення спеки передбачається на заході України у вівторок-середу", - попередила синоптик.

У Києві найближчими днями температура повітря буде на рівні +30+33 градуси. Опадів також не передбачається. Невелике ослаблення спеки із середи.

Оценка материала:

5.00 / 2
Спека посилиться: синоптик розповіла про погоду на початку липня 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
01.07.2024 435
Еще материалы раздела «Суспільство»