НОВИНИ ДНЯ: Пєсков натякнув на "нову можливість" завершення війни: що його вразило у стратегії США  Україна заморозила активи головного придністровського "олігарха", - ЗМІ  Ракети Taurus для України: чому у Німеччині затягують з рішенням  В Україні планують збільшити кількість військових капеланів  Чи будуть морози та сніг в Україні цієї зими — прогноз синоптикині  У Держдепі США засумнівалися у партнерстві з Євросоюзом: за що критикують  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилисявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
31.07.2024 498

"Хвилі спеки ще будуть": синоптикиня розповіла, якої погоди чекати в Україні

Наприкінці липня по всій території України на зміну спеці прийде похолодання. Протягом дня 31 липня в середньому по країні температура очікується в межах +24…+29 градусів.

Однак уночі стовпчики термометрів місцями опустяться до +12. Про це у Telegram повідомила синоптикиня Наталія Діденко. Пише OBOZ.UA. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

В останній день липня на всій території нашої країни очікується суха малохмарна та сонячна погода. Також припиниться сильний вітер. Лише у нічний час доби подекуди вітер буде поривчастим.

Вночі очікується +12…+18 градусів. Вдень повітря прогріється до +24…+29 градусів.

У Києві в останній день липня очікується сонячна погода та 25 градусів тепла. Поривчастий вітер у столиці припиниться.

При цьому синоптикиня зазначила, що неприємний вітряний циклон із північного сходу йде, а західний антициклон наближається до України. Також Діденко попередила, що у серпні ще очікується сильна спека.

Як повідомляв OBOZ.UA, днями у Києві помітили рідкісне атмосферне оптичне явище – гало. Воно виглядає як світле слабо забарвлене кільце навколо Сонця, його поява свідчить про зміни погоди.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Хвилі спеки ще будуть": синоптикиня розповіла, якої погоди чекати в Україні 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
31.07.2024 498
Еще материалы раздела «Суспільство»