НОВИНИ ДНЯ: У НАТО немає плану на випадок виходу США, - Politico  У 2026 році легальний гральний ринок впаде на третину, а бюджет недоотримає 5,6 млрд гривень, - експерти  Гороскоп на 11 грудня за картами Таро: Скорпіонам - помилки, Ракам - натхнення  Польські МіГ-29 для України: про яку кількість літаків мова та в якому вони стані  До України іде похолодання: синоптикиня розповіла, якою буде погода цього тижня  Без Америки Європа у кризі — лідери шукають шляхи підтримки України та власної оборони  Синоптики попереджають про різкі температурні гойдалки по всій Українівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
09.09.2024 435

У понеділок, 9 вересня, шквальний вітер лютуватиме в одній з областей

Понеділок, 9 вересня, в Івано-Франківській області очікуються пориви південно-східного вітру зі швидкістю до 15 – 20 метрів за секунду.

Синоптики попереджають жителів регіону про небезпечне метеорологічне явище та перший рівень небезпеки. Пише 24tv.ua. Про це повідомляють Контракти.UA.

Температура повітря в Івано-Франківську коливатиметься від +5 – 7 вночі до +26 – 28 вдень, по області – від +5 – 10 вночі до +23 – 28 вдень.

У понеділок, 9 вересня в Івано-Франківській області синоптики попереджають про пориви південно-східного вітру. Його швидкість становитиме до 15 – 20 метрів за секунду.

Синоптики попередили жителів регіону про небезпечне метеорологічне явище. За прогнозами, шквальний вітер на Івано-Франківщині очікується до кінця дня 8 вересня та 9 вересня.

На Івано-Франківщині очікуються пориви вітру

В обласному центрі з гідрометеорології також розповіли детальніше про погоду в регіоні.

Температура повітря в Івано-Франківську вночі +5 – 7, вдень — до +26 – 28. По області вночі +5 – 10, вдень +23 – 28. У високогір'ї Карпат вночі +3 – 8, вдень температура коливатиметься від +15 до +20.

Вітер – південно-східний, 7 – 12 метрів за секунду, пориви – 15 – 20 метрів за секунду. Синоптики також зазначили, що йдеться про перший рівень небезпеки (жовтий).

До слова, у понеділок, 9 вересня, в Україні синоптики прогнозують короткочасні дощі у деяких регіонах. Крім цього, обіцяють також мінливу хмарність.

Оценка материала:

5.00 / 2
У понеділок, 9 вересня, шквальний вітер лютуватиме в одній з областей 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
09.09.2024 435
Еще материалы раздела «Суспільство»