НОВИНИ ДНЯ: Навіть стара жовта акрилова ванна стане білосніжною: допоможуть 2 "дідівських" засоби  Місячний гороскоп на 17–23 серпня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Стара ванна ще засяє: як відреставрувати емаль у домашніх умовах  Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку: комусь день подарує приємну зустріч, а комусь доведеться змінити плани  Ковдра не збивається в грудки під час прання: що класти в барабан пральної машини  Гороскоп на 17 серпня за картами Таро: Водоліям – вдача, Стрільцям – розчарування  Як відкрити заклинений кульовий кран за 10 хвилин: метод без зусиль і сантехнікавсі новини дня
21.09.2024 772

Підвищення податків в Україні: хто звільнений від сплати військового збору

Захисників України звільнили від сплати військового збору.

7f18bfcd869867c8d56b07480c515493_21.09.24

В Україні низка громадян звільняється від сплати військового збору. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише "24 Канал".

Зокрема, у липні 2022 року президент Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким військовослужбовці отримують звільнення від цього збору, а саме:

  • Збройні сили України
  • Національна гвардія
  • Служба безпеки України
  • Служба зовнішньої розвідки
  • Державна прикордонна служба
  • Міністерство внутрішніх справ
  • Управління державної охорони
  • Державна служба спеціального зв'язку

Усі інші категорії громадян від сплати військового збору не звільнятимуться.

Нагадаємо, у Верховній Раді нещодавно схвалили законопроєкт, який передбачає підвищення податків.

Народний депутат України від політичної партії "Голос" Ярослав Железняк зазначив, що податковий комітет ВРУ прийняв до повторного першого читання версію урядового законопроєкту про підвищення податків 11416-д. За законопроєкт проголосувало 19 депутатів, проти — 1, утрималось троє.

Зокрема, законопроєктом передбачається:

  • підвищення військового збору від 1,5% до 5%
  • збільшення податків для 1-2 групи ФОП
  • авансові внески на АЗС
  • 1% для всіх форм ФОП 3-ї групи
  • 25% прибутку на фінустанови
  • помісячна звітність ПДФО (для економічного бронювання)
  • 50% податок на прибуток банків 2024 року

Оценка материала:

5.00 / 2
Підвищення податків в Україні: хто звільнений від сплати військового збору 5.00 5 2
Бізнес / Податки та право
21.09.2024 772
Еще материалы раздела «Податки та право»