НОВИНИ ДНЯ: Мобілізація жінок: чи доведеться українкам масово надівати берці  В ЦПД розкрили, чого навчають російські інструктори солдатів КНДР  Чому Південна Корея не надає летальну зброю Україні, хоча підтримує її – посол   7 листопада в Україні потеплішає: синоптик дала прогноз  Французи почали повторювати російську тактику з дронами на вертольотах — Defense Express  Стало відомо, як у Google Maps з'явилися супутникові знімки оборонної інфраструктури України  До України йде потепління: прогноз погоди на 7 листопадавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.11.2024 186

Розкрито таємницю: чому на вулиці ніколи не видно пташенят голубів – де вони ховаються

Чи замислювалися ви коли-небудь, чому ми ніколи не бачили пташенят голубів? Ця тема доволі цікава.

86402847614c8110ce57aee261198722_07.11.24_1

І дійсно, в містах України так багато голубів, але їхніх малюків ніхто ніколи не бачив. Звісно, маленькі пташенята голубів існують, але ховаються вони в найнесподіваніших місцях. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Виявляється, дикі голуби колись жили на скелястих берегах Середземного моря і міські нащадки цих птахів успадкували від них цікаву звичку – гніздитися в місцях, які дуже нагадують печери. Хоча вони й пристосувалися до життя у великому місті серед людей, проте своє потомство виховують під мостами, на горищах і під дахами найвищих будівель. В сучасних містах чимало місць, які нагадують голубам їхні природні домівки і є надзвичайно зручними для них.

Чому ж тоді ми ніколи не бачимо пташенят голубів? Все доволі просто: малюки дуже довго сидять у гніздах, аж поки не виростуть і не зміцніють. А це доволі тривалий процес, який займає 4-6 тижнів. До речі, маленькі голуби мають не дуже привабливий вигляд. Вони народжуються практично голими, їхні тільця вкриті лише рідким пушком рожевого відтінка, а дзьоби надто великі.

Хоча серед людей побутує думка, що голуби – це "щури, які літають", проте ці птахи вирізняються надзвичайною відданістю своїй родині. Пари вони створюють на все життя, разом піклуються про дітей. А якщо хтось з пари гине, то інший самовіддано продовжує виховувати пташенят.

Молодих голубів можна легко відрізнити, адже у них на голові є кумедний пуховий чубчик. Щойно вони вилітають з батьківського гнізда, то стають повністю самостійними. Цікавим також є той факт, що якщо голуба перенести до іншого місця, то він буде всіма силами намагатися повернутися додому. Ці птахи дуже прив'язані до своєї території, яку вважають справжнім домом.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розкрито таємницю: чому на вулиці ніколи не видно пташенят голубів – де вони ховаються 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
07.11.2024 186
Еще материалы раздела «Суспільство»