НОВИНИ ДНЯ: "Довгі Нептуни" та 30 тисяч дальнобійних дронів: Зеленський розповів про українську зброю  Чи будуть в Україні вибори під час війни: Зеленський зробив заяву  Як посмажити рибу, щоб не підгорало борошно: про це майже ніхто не знає  Зеленський відповів, чи поступиться Україна територією  Дощі перейдуть у сніг, буде ожеледиця: синоптикиня попередила про погіршення погоди в Україні  Як Росія намагається відновити контроль над Курщиною: Павлюк розкрив подробиці тактики армії РФ  Що додати до фаршу замість хліба та яєць, щоб приготувати смачні, соковиті котлетивсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
11.11.2024 403

Як купити основні монети крипторинка: біржі криптовалют, обмінники, P2P

У XRP ціна, як і вартість інших криптовалют, постійно коливається, що викликає інтерес у інвесторів, трейдерів та ентузіастів. Україна не стала винятком. Криптобіржі – одні з головних складових крипторинку, оскільки саме на цих платформах відбувається купівля, продаж та обмін криптовалют.

Щоб купити цифрові активи, існує три найбільш затребуваних способи – криптообмінники, біржі, P2P-сервіси. На ХРП курс, як і інші монети, відрізнятиметься залежно від обраного майданчика. Кожен із варіантів має як плюси, так і мінуси. Детальне знайомство з кожним методом допоможе вам визначити оптимальне для себе рішення.

Біржа криптовалюти як основа індустрії

Основна функція таких сервісів полягає не у продажу та зберіганні монет. Ці платформи використовуються для заробітку грошей шляхом торгівлі на різниці цін криптовалютних пар. Перед тим як розпочати роботу з майданчиком, необхідно пройти процедуру реєстрації. У своєму обліковому записі ви можете поповнити баланс і купити Ripple, Bitcoin, Solana та інші активи. Більшість бірж вимагають верифікуватися. Для цього потрібно надати документ, який підтвердить вашу особу – паспорт, водійські права та ін.

Як правило, у криптобірж існує кілька способів для поповнення рахунку: банківські перекази, платіжні системи та ін. Більшість топових платформ пропонують поповнення в UAH. Крім того, курс Біткоіна до долара або вартість інших монет формується залежно від останніх закритих угод. Основні переваги криптобірж:

- Зручність виконання операцій, різноманітність торгових інструментів, навчальні матеріали.

Можливість повернути доступ до облікового запису, оскільки ключі доступу зберігаються на серверах.

Вигідна ціна Біткоіна та іншої крипти, низькі комісії.
Наявність кількох платіжних методів.

Можливі мінуси:

Верифікація, що займає деякий час та виключає анонімність.

Можуть бути передбачені обмеження на введення та виведення криптовалюти.

Потрібен час, щоб розібратися в інтерфейсі сервісу та функціоналі торгового терміналу.

Як купити крипту через P2P?

P2P являють собою платформи, на яких користувачі публікують свої оголошення про купівлю та продаж крипти. Перевага такого підходу – відсутність посередників. Ви можете встановити на Bitcoin ціну в доларах таку, яка буде прийнятною для вас, але в межах ринкової, щоб точно знайти продавців чи покупців. Особливості обміну на P2P-сервісах:

Відсутність верифікації.

Можливість вибору вигідної пропозиції та способу оплати.

Обмін активу без участі посередника, що виключає комісії.

Криптовалютні обмінники для швидкої купівлі монет

Це онлайн-майданчики, де можна обмінювати крипту на фіат і навпаки. Обмінні послуги поширюються переважно на криптовалюту XRP, BTC, ETH, LTC та ін. Для проведення операції можна використовувати банківську картку чи переказ. На різних сайтах відрізнятиметься ціна Ріпл та інших монет. Ключові переваги обмінників:

Можна не реєструватися та не верифікуватися.

Швидкість та зручність.

Підтримка різних напрямків обміну.

Недоліки:

На Біткоін ціна виставляється самим криптообмінником, що не завжди вигідно для покупця.

У деяких випадках – наявність прихованих комісій.

Обмежені обсяги крипти.

Перед проведенням обмінної операції уважно дослідіть репутацію та надійність сервісу, щоб не потрапити на шахраїв.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як купити основні монети крипторинка: біржі криптовалют, обмінники, P2P 5.00 5 2
Прес-релізи / Фінанси
11.11.2024 403
Еще материалы раздела «Фінанси»
  • История небольшого офшора во Львовской области История небольшого офшора во Львовской области

    Фінанси 12.11.2024 370
  • Як формується курс валют? Як формується курс валют?

    Курс валют — це відношення вартості однієї валюти до іншої, яке визначає, скільки однієї валюти можна обміняти на іншу. Курс валют відображає економічний стан країни і змінюється в залежності від багатьох чинників. Для приватних осіб і бізнесу знання курсів валют важливе для планування витрат і доходів, здійснення подорожей та розрахунків у міжнародній торгівлі.

    Фінанси 25.10.2024 456
  • Криптовалюта та відмивання коштів: як протидіяти ризикам? Криптовалюта та відмивання коштів: як протидіяти ризикам?

    Криптовалюти та інші форми цифрових активів стрімко змінюють фінансовий ландшафт у всьому світі, і Україна не є винятком. Використання криптоактивів зростає як серед індивідуальних користувачів, так і в бізнесі. Однак поряд із можливостями, які відкриває цей вид інвестування, існують також значні ризики. Серед найбільш серйозних — ризики відмивання грошей та фінансування тероризму.  Сьогодні детально поговоримо про заходи протидії відмиванню коштів і фінансуванню тероризму в площині криптоактивів в Україні. Додатково поділюся практичними порадами, як працювати з даним видом активів.

    Фінанси 11.10.2024 539
  • Где самые лучшие налоги? Где самые лучшие налоги?

    Зачастую выбор страны для ведения бизнеса основывается на лояльных налоговых условиях. Однако нужно учесть, что государства с хорошей ставкой налога одного вида не всегда идеальны для открытия компаний. Например, низкий корпоративный налог может компенсироваться высоким НДС или наоборот. Также могут быть высокими другие обязательные платежи. Хотите знать, где самые лучшие налоги именно для вашего бизнеса? Уже на первой консультации в Maira Consult вы получите ответы на все вопросы.

    Фінанси 01.10.2024 449
  • Відбулась онлайн зустріч щодо моніторингу виконання договорів купівлі-продажу деревини Відбулась онлайн зустріч щодо моніторингу виконання договорів купівлі-продажу деревини

    5 вересня 2024 року ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” організувала та провела для деревообробників країни вже другу онлайн-зустріч у форматі дискусійної панелі, присвячену моніторингу виконання договорів купівлі-продажу деревини. Спікерами виступили представники ліцензованих товарних бірж, які займаються організацією та проведенням торгів необробленою деревиною, а також моніторингом виконання біржових угод, біржових договорів.

    Фінанси 06.09.2024 543