НОВИНИ ДНЯ: У житті трьох знаків Зодіаку ось-ось почнеться "біла смуга": кому пощастить  Чому Путін різко заговорив про мир? У The Guardian назвали п'ять причин  У ЄС будуть свої ракети замість "трампівських" від компанії на чолі з українцем та росіянином  Каспаров про можливість повалення Путіна: погана війна призводить до змін  Ця малина плодоноситиме навіть восени: експертка назвала найкращі сорти для посадки  В Україні у вівторок буде тепло, але з дощами та грозами  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 11–13 травнявсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
21.04.2025 463

"США втомилися": Келлог про потенційний вихід з мирних переговорів щодо України

За словами дипломата, у світі є багато інших проблем, у вирішенні яких мають брати участь США.

151075829cf3c19082e3bce9045e5f41_21.04.25_1

Спецпредставник США Кіт Келлог заявив, що адміністрація Трампа втомилася від ситуації. Мовляв, війна в Україні триває дуже довго. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це в ефірі Fox News заявив спецпредставник Трампа з питань України Кіт Келлог.

Напередодні держсекретар США Марко Рубіо заявив про те, що Трамп втрачає терпіння, адже немає жодного прогресу. Щобільше, через це США можуть вийти з мирних переговорів між Росією та Україною. Слова Рубіо підтвердив і сам Трамп.

Келлог прокоментував заяву Рубіо, назвавши її жорсткою. При цьому він вважає, що такі слова є резонними.

“Втім я маю сподівання, що покласти кінець війні в Україні таки вдасться”, — завершив Келлог.

Раніше спецпредставник президента США Дональда Трампа по Україні генерал Кіт Келлог назвав зустрічі в Парижі щодо припинення війни в Україні “дуже продуктивними”.

Оценка материала:

5.00 / 2
"США втомилися": Келлог про потенційний вихід з мирних переговорів щодо України 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
21.04.2025 463
Еще материалы раздела «Ранкова кава»