НОВИНИ ДНЯ: Тільки три знаки Зодіаку від природи притягують багатство та гроші  Сили оборони вдарили по НПЗ у Туапсе й Пермі та знищили «Бук-М3» на ТОТ: деталі від Генштабу  Чи можна купити страховий стаж для пенсії, якщо ніколи не працювали  Гра на виснаження: чим війна 2026-го відрізняється від попередніх років і як це впливає на РФ  Україна нарощує валютну виручку від агроекспорту завдяки переробці: чому це важливо  В Україні у перший день травня переважно без опадів, удень до +13°  Інфляція в Європі б’є рекорди через нафту по 110 доларів, - WSJвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
07.05.2025 512

МВС готує нові правила: здати на водійське посвідчення стане складніше

МВС готує нові правила для здобуття водійського посвідчення. Зміни передбачають збільшення термінів для повторної здачі іспитів.

_freepik_com_5253bbb3ff91a2bed03e1c97fdb37bbf_650x410_07.05.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на МВС України. Про це повідомляють Контракти.UA.

Міністерство внутрішніх справ України оприлюднило проєкт наказу щодо правил складання практичного іспиту для отримання водійського посвідчення.

Головна зміна - збільшення строків повторної здачі у разі неуспішної спроби.

Згідно з проєктом наказу:

  • Після першої невдалої спроби повторний іспит можна складати не раніше ніж через 10 календарних днів.
  • Після другої спробичерез 20 днів.
  • Після третьої та наступнихчерез 30 днів з моменту попереднього іспиту.

Відлік починається з наступного дня після невдалої спроби.

Теоретичний іспит залишиться без змін, але основна увага тепер зосереджена на вдосконаленні практичних навичок водіння.

Документ вже оприлюднений на офіційному порталі для громадського обговорення і чекає на формальне ухвалення.

Водійське посвідчення в Україні

Ми писали раніше, якщо початківець за цей період порушив ПДР більше ніж двічі, водієві доведеться повторно складати теоретичний і практичний іспити.

Зазначимо, що 89 країн світу українське водійське посвідчення визнають. А 44 країни (від Австралії, Алжиру та Аргентини до Єгипту, Індії, Кіпру та Лесото) вимагають від водіїв з України наявності міжнародного посвідчення.

Оценка материала:

5.00 / 2
МВС готує нові правила: здати на водійське посвідчення стане складніше 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
07.05.2025 512
Еще материалы раздела «Ранкова кава»