НОВИНИ ДНЯ: Усе пробачать? У МКС заявили, що буде з ордером на арешт Путіна в разі перемир'я  Команда Трампа між Маямі і Москвою. Головне про мирні переговори за тиждень  Без грошей ЄС економічний колапс України є питанням кількох місяців — The Telegraph  Найбільше падіння за п'ять років: інвестиції в економіку Росії обвалилися  "Переговори потім": Сирський назвав єдину умову для діалогу з РФ  Найбільше з Башкортостану. ЗМІ підтвердили загибель понад 150 000 росіян в Україні  Українські F-16 могли отримати ракети для найдешевшого збиття "Шахедів", - ЗМІвсі новини дня
Бізнес
Економіка
06.06.2025 329

Зарплати в Україні зросли на чверть

Середня зарплата штатних працівників в Україні зросла до 23 460 гривень. Фінансистами та айтішникам платять значно більше.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на на Державну службу статистики (Держстат).

У першому кварталі 2025 року найвища заробітна плата у сфері "Інформація та телекомунікації", де вона зросла на 32,6% до 65579 гривень.

На другому місці - "Фінансова та страхова діяльність". Фінансисти в середньому одержують 50289 гривень. Зростання на 28,6%.

Далі йде "Професійна, наукова та технічна діяльність" - 30868 гривень. Ріст на 17,3%.

У сфері "Державне управління та оборона" зарплати зросли на 20,6% до 28184 гривень.

Найнижчі зарплати в освіті - 14307 гривень. За рік зарплати зросли на 13,1%.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зарплати в Україні зросли на чверть 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
06.06.2025 329
Еще материалы раздела «Економіка»