НОВИНИ ДНЯ: Що робити, якщо прорвало трубу у квартирі чи багатоповерхівці: посібник дій  Путін не готовий до компромісу: в ISW назвали умови для поступок з боку Кремля  Путінська війна б'є по бюджету: в Росії готуються до масового закриття бізнесів, - ЦПД  "Грошей немає навіть на зарплати": перехоплення ГУР показало кризу в регіонах РФ  У Польщі зміняться умови виплати допомоги біженцям з України: що потрібно знати  Гороскоп на картах Таро на 26 січня – 1 лютого 2026 року: різкий шанс для Водоліїв і важлива правда для Терезів  У білорусів менше прав, ніж у собаки Лукашенка — Зеленськийвсі новини дня
Політика
Світ
14.06.2025 344

"Жахливе життя під ракетами": Трамп заявив, що розчарований як РФ, так і Україною

Трамп «розчарований» Україною та Росією і задумався про «жахливе життя українців під ракетами».

64bed383ae95d9a0c435e4aa4bb65869_14.06.25_1

Президент США Дональд Трамп заявив, що «дуже розчарований» як Росією, так і Україною, бо, мовляв, потрібно досягти мирної угоди. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Про це глава Білого дому сказав на брифінгу журналістам.

«Я дуже розчарований Росією, але я також розчарований Україною, тому що можна було укласти угоду», — заявив він.

Трамп стверджує, що Україна та РФ втрачають 5000 людей щотижня — «переважно солдатів, але також і людей, які живуть у містах, тому що на них падають ракети».

«Як це — жити в будинку і думати, що ракета цілком може потрапити до твоєї оселі ввечері? Це жахливо. Життя в таких умовах, напевно, жахливе», — зазначив президент США.

Він додав, що «розчарований тим, що війна досі триває», але висловив упевненість, що «впорається з цим».

Раніше голова МЗС Польщі заявив, що Путін глузує з мирних сигналів Трампа.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Жахливе життя під ракетами": Трамп заявив, що розчарований як РФ, так і Україною 5.00 5 2
Політика / Світ
14.06.2025 344
Еще материалы раздела «Світ»