НОВИНИ ДНЯ: На три знаки Зодіаку чекають неймовірні зміни: є шанс змінити долю  Урок Венесуели: як найбагатша країна Латинської Америки стала найбіднішою  Трамп про захоплений США танкер Marinera: ми взяли корабель, він уже розвантажує нафту  Удар "Орешніком" по Львівщині: експерт пояснив, на що розраховує Путін  Половина головного концерну РФ з виробництва бронетехніки не під санкціями, - ГУР  Євросоюз фінансує військову машину Путіна за рахунок імпорту СПГ, - правозахисники  США готують виплати кожному гренландцю: Трамп хоче купити острів — які суми обговорюютьвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.07.2025 348

Прогноз погоди на тиждень: синоптикиня попереджає про спеку до +38 і грози

Погода в Україні наступного тижня буде нестабільною.

2745681_07.07.25

Температура, вітер і атмосферний тиск змінюватимуться під впливом чергування фронтів і зон високого тиску. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це Фактам ICTV ексклюзивно розповіла синоптикиня Українського гідрометцентру Наталя Птуха.

Якою буде погода в Україні наступного тижня

За словами синоптикині, з 5 липня через Україну з північного заходу на південний схід переміщатиметься холодний атмосферний фронт. Це зумовить пониження температури повітря.

– Оскільки атмосферні фронти періодично чергуватимуться з областю підвищеного тиску, це зумовлюватиме коливання напрямку вітру та температури. Сьогодні ввечері, навіть сьогодні вдень в західних областях, а ввечері і по Київщині, тобто північних і частково центральних областях, ми його відчуємо, — пояснила Птуха.

Надалі фронт переміститься далі на південний схід, а 6–7 липня погоду формуватиме поле високого тиску.

Вночі температура повітря становитиме 10–18°C, вдень 23–28°C, але на півдні залишатиметься спека — 28–33°C.

Коли буде найспекотніше

7 липня температура повітря у різних областях сягатиме 33–34°C у більшості областей, а на півдні й у деяких центральних областях – стійка спека 35–37°C.

8 липня очікуються грозові дощі на заході та півночі, але спека збережеться.

Якою буде температура води

Температура морської води нині становить 17 градусів.

Звісно, з огляду на такі високі температури, вона швидко прогріватиметься, зазначила Птуха.

На річках Київщини вода тепліша – 20–22°C.

Загалом наступний тиждень пройде без екстремальних природних катаклізмів, підсумувала Наталія Птуха.

Оценка материала:

5.00 / 2
Прогноз погоди на тиждень: синоптикиня попереджає про спеку до +38 і грози 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
07.07.2025 348
Еще материалы раздела «Суспільство»