НОВИНИ ДНЯ: Додадуть прохолоди і краси: 5 рослин, які у спеку стануть порятунком для вашого двору  Пікова магнітна буря з індексом 5 вже близько  Що посадити після часнику: як отримати другий врожай та захистити грядку  12 липня: яке церковне свято і що жінкам заборонено робити сьогодні  Чому полуниця не плодоносить і як це швидко виправити: поради експерта з садівництва  Гороскоп на 12 липня: Ракам - занепокоєння, Стрільцям - несподіване відкриття  Дадуть урожай за лічені тижні: 7 овочі, які ще не пізно посадити в липнівсі новини дня
Політика
Світ
12.07.2026 186

Помер сенатор США Ліндсі Ґрем, який палко підтримував Україну

Учора ввечері раптово пішов із життя впливовий американський політик, сенатор-республіканець від штату Південна Кароліна Ліндсі Ґрем.

853e0082fc64d6aa97ae14d20c6ec165_12.07.26_1

Учора ввечері пішов із життя відомий американський політик, сенатор-республіканець від штату Південна Кароліна Ліндсі Ґрем. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Про це офіційно повідомили на сторінці сенатора в Х.

«Сім'я сенатора Грема дякує за молитви в цей скрутний час і просить про дотримання конфіденційності в цей неймовірно складний період», — йдеться у заяві.

Днями Ліндсі Ґрем відвідав Київ, де поспілкувався з українськими журналістами.

Під час розмови сенатор заявив, що президент США Дональд Трамп почав демонструвати більшу прихильність до України, оскільки його вразили успіхи українських сил на полі бою та здатність ефективно протистояти значно сильнішому противникові.

За словами Ґрема, особливе враження на американського президента справили українські військові технології.

«Гадаю, президент Трамп любить переможців. І він бачить Україну саме серед переможців. Те, що президент Трамп побачив в Україні, справило на нього сильне враження. Україна чинить на Росію дуже серйозний тиск», — заявив сенатор.

Оценка материала:

5.00 / 2
Помер сенатор США Ліндсі Ґрем, який палко підтримував Україну 5.00 5 2
Політика / Світ
12.07.2026 186
Еще материалы раздела «Світ»