<
НОВИНИ ДНЯ: Сім країн НАТО постачатимуть Україні техніку та ракети до ППО в рамках німецької ініціативи  Потепління до +28 і місцями дощі: прогноз погоди в Україні на 22 травня  Перемога Путіна – невигідна: Портников розповів про плани Китаю щодо війни в Україні  Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою  Годжес назвав можливі цілі військ НАТО в Україні  Як приготувати пухкі булочки на сковороді: найкращий рецепт за 5 хвилин без духовки  Саміт миру у Швейцарії: Зеленський назвав три важливі пункти, які мають узгодити країнивсі новини дня
Політика
Україна
28.06.2008 12:04 11242

Арсений Яценюк: порнографию не нужно смотреть, она идет в этом зале (ВР)

Порнографию не нужно смотреть, она идет в этом зале — об этом свидетельствует поведение некоторых народных депутатов, которых показывают в прямом эфире, заявляет Арсений Яценюк, председатель Верховной Рады Украины.

Пройдет несколько дней — и будем снова целоваться, обниматься, но с каким лицом мы потом будем смотреть друг на друга... Нужно иметь хоть какую-то элементарную совесть и не переходить на личности, поясняет г-н Яценюк.

Оценка материала:

4.40 / 5
Арсений Яценюк: порнографию не нужно смотреть, она идет в этом зале (ВР) 4.40 5 5
Політика / Україна
28.06.2008 12:04 11242
Еще материалы раздела «Україна»