НОВИНИ ДНЯ: Чому Зеленський бачить у Трампі шанс на завершення війни: The Telegraph дізнався деталі  Киянам дали поради на тлі прогнозів про погіршення погоди  Зеленський назвав причину, за якої Україна може програти війну  У Кабміні назвали умову для відкриття авіасполучення в Україні  Якою буде погода в Україні 22 листопада: прогноз синоптикині  Начальник Генштабу ЗСУ назвав кількісну перевагу російської армії  Переговори і ядерний шантаж: чи може Трамп укласти велику угоду з Путіним по Українівсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
04.09.2008 16:24 13771

НАДРА БАНК отримав черговий транш субординованого боргу у розмірі $14,6 млн

1 серпня 2008 р. НАДРА БАНК підписав додаткову угоду на суму $14,6 млн до кредитного договору про залучення субординованого боргу від європейських професійних інвесторів у розмірі $46 млн, що був підписаний у квітні 2008 р. Умови отриманого субординованого кредиту відповідають положенням Постанови Правління НБУ №368 «Про затвердження Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні» від 28.08.2001 р. зі змінами та доповненнями, Постанови Правління НБУ №450 «Про встановлення максимальної процентної ставки за залученими коштами на умовах субординованого боргу» від 24.11.2005 р. зі змінами та доповненнями, а також іншим регуляторним положенням і законодавству України. Дозвіл НБУ на включення чергового траншу субординованого боргу у розмірі $14,6 млн до капіталу НАДРА БАНКУ був успішно отриманий банком 29 серпня 2008 р.

Цей транш субординованого кредиту був залучений у рамках програми капіталізації НАДРА БАНКУ. Включення до капіталу банку коштів, залучених на умовах субординованого боргу строком на 10 років, значно підвищить можливість задоволення попиту та потреб клієнтів НАДРА БАНКУ.

Залучення субординованого боргу сприяє підвищенню рівня надійності й захищеності банку від коливань кон'юнктури зовнішніх фінансових ринків, збалансованості структури його активів і пасивів, збільшенню строковості ресурсної бази банку, підвищенню рівня ліквідності.

Нагадаємо, крім вищезгаданого субординованого кредиту на загальну суму $60,6 млн, НАДРА БАНК у грудні 2007 р. залучив $50 млн на умовах субординованого боргу.

Свою діяльність ВАТ КБ «Надра» розпочав 26 жовтня 1993 року. Сьогодні НАДРА БАНК – один із найбільших універсальних комерційних банків, що уже 15 років успішно працює на фінансовому ринку України. За даними НБУ, банк входить у першу десятку українських банків і займає верхні позиції різних банківських рейтингів.

Щоб стати ще ближчим до своїх клієнтів, банк постійно працює над розвитком регіональної мережі і присутній у кожному регіоні України, нараховуючи понад 700 відділень. Мережа банкоматів – більш ніж 1 100 одиниць, кількість POS-терміналів – понад 4 600 одиниць.

Міжнародне рейтингове агентство Moodу's Іnvestors Servіce підтвердило НАДРА БАНКУ депозитний рейтинг в іноземній валюті – B2/«Позитивний», депозитний рейтинг у національній валюті – Ва3/«Позитивний», рейтинг за незабезпеченими зобов'язаннями із переважним правом вимоги – Ва3/«Позитивний», рейтинг за національною шкалою – Aа1.ua/«Позитивний», рейтинг фінансової стійкості – E+ із прогнозом рейтингу «Позитивний».

Міжнародна рейтингова компанія Standard & Poor's присвоїла НАДРА БАНКУ довгостроковий кредитний рейтинг «В-». Прогноз рейтингу – «Стабільний».

Міжнародне рейтингове агентство Fіtch Ratіngs підтвердило рейтинги НАДРА БАНКУ: довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) «B-» (B мінус), короткостроковий РДЕ «B», індивідуальний рейтинг «D/E», рейтинг підтримки «5» і рівень підтримки довгострокового РДЕ «B-» (B мінус). У той же час агентство Fіtch змінило прогноз за довгостроковим РДЕ із «Стабільного» на «Позитивний».

За даними АУБ, станом на 01.08.2008 р. активи банку становлять 24 020,36 млн грн; депозити фізичних осіб – 9 951,887 млн грн; депозити юридичних осіб – 6 033,425 млн грн; кредитно-інвестиційний портфель – 19 700,9 млн грн; капітал – 2 409,632 млн грн.

В Інтернеті інформація про банк розміщена на офіційному сайті ВАТ КБ «Надра»: www.nadrabank.ua

Оценка материала:

3.89 / 9
НАДРА БАНК отримав черговий транш субординованого боргу у розмірі $14,6 млн 3.89 5 9
Прес-релізи / Фінанси
04.09.2008 16:24 13771
Еще материалы раздела «Фінанси»
  • История небольшого офшора во Львовской области История небольшого офшора во Львовской области

    Фінанси 12.11.2024 370
  • Як купити основні монети крипторинка: біржі криптовалют, обмінники, P2P Як купити основні монети крипторинка: біржі криптовалют, обмінники, P2P

    У XRP ціна, як і вартість інших криптовалют, постійно коливається, що викликає інтерес у інвесторів, трейдерів та ентузіастів. Україна не стала винятком. Криптобіржі – одні з головних складових крипторинку, оскільки саме на цих платформах відбувається купівля, продаж та обмін криптовалют.

    Фінанси 11.11.2024 407
  • Як формується курс валют? Як формується курс валют?

    Курс валют — це відношення вартості однієї валюти до іншої, яке визначає, скільки однієї валюти можна обміняти на іншу. Курс валют відображає економічний стан країни і змінюється в залежності від багатьох чинників. Для приватних осіб і бізнесу знання курсів валют важливе для планування витрат і доходів, здійснення подорожей та розрахунків у міжнародній торгівлі.

    Фінанси 25.10.2024 456
  • Криптовалюта та відмивання коштів: як протидіяти ризикам? Криптовалюта та відмивання коштів: як протидіяти ризикам?

    Криптовалюти та інші форми цифрових активів стрімко змінюють фінансовий ландшафт у всьому світі, і Україна не є винятком. Використання криптоактивів зростає як серед індивідуальних користувачів, так і в бізнесі. Однак поряд із можливостями, які відкриває цей вид інвестування, існують також значні ризики. Серед найбільш серйозних — ризики відмивання грошей та фінансування тероризму.  Сьогодні детально поговоримо про заходи протидії відмиванню коштів і фінансуванню тероризму в площині криптоактивів в Україні. Додатково поділюся практичними порадами, як працювати з даним видом активів.

    Фінанси 11.10.2024 539
  • Где самые лучшие налоги? Где самые лучшие налоги?

    Зачастую выбор страны для ведения бизнеса основывается на лояльных налоговых условиях. Однако нужно учесть, что государства с хорошей ставкой налога одного вида не всегда идеальны для открытия компаний. Например, низкий корпоративный налог может компенсироваться высоким НДС или наоборот. Также могут быть высокими другие обязательные платежи. Хотите знать, где самые лучшие налоги именно для вашего бизнеса? Уже на первой консультации в Maira Consult вы получите ответы на все вопросы.

    Фінанси 01.10.2024 449