НОВОСТИ ДНЯ: Якою буде зима 2024 в Україні: чи будуть морози і сніг  Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила законвсе новости дня
Прес-релізи
Інше
28.11.2007 21:37 22755

ТМ Bosch – признанный лидер украинского рынка бытовой техники

17 ноября в главном концертном зале Киева - Национальном дворце культуры “Украина”-  прошла праздничная церемония награждения лауреатов конкурса “Выбор года”. В этом году ТМ Bosch стала в  седьмой раз подряд призёром конкурса, объективность которого обеспечила аудиторская компания «Deloitte».

Благодаря своим высоким достижениям в производстве бытовой техники, ТМ Bosch уже седьмой раз подтверждает своё безупречное лидерство. Кроме того, очередная победа является доказательством популярности не только среди потребителей, но и среди профессионалов.

ТМ Bosch была признана абсолютным победителем в номинациях:
- Лучший холодильник
- Лучшая посудомоечная машина
- Лучшая стиральная машина
- Лучшая встроенная техника
- Лучшая вытяжка
- Лучшая соковыжималка
- Лучший кухонный комбайн
- Лучшая кофеварка

Высокий успех бренда, его признание выбора №1 среди производителей бытовой техники закономерно. Динамичный рост продаж ТМ является результатом широкого признания на украинском рынке не только благодаря стабильному качеству, но и социально активной позиции на рынке.   Компания «БСХ Побутова Технiка», представляющая ТМ BOSCH на Украине активно помогает нескольким детским домам, а также поддерживает  и другие благотворительные проекты.

Оценка материала:

3.11 / 9
ТМ Bosch – признанный лидер украинского рынка бытовой техники 3.11 5 9
Прес-релізи / Інше
28.11.2007 21:37 22755
Еще материалы раздела «Інше»
 • Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу

  Дізнайтеся, наскільки важливе використання емоційного інтелекту на кожному етапі воронки продажів. Від привернення клієнтів до створення лояльності - покращуйте взаємодію та результати.

  Інше 14.09.2023 240
 • Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні

  Тема легалізації медичного канабісу дуже жваво обговорювали останніми місяцями. Питання медичного канабісу періодично спливає в Верховній раді ще з 2019 року. Спочатку тема була настільки табуйованою, що це викликало нечуваний резонанс. Пізніше, коли пристрасті в суспільстві та серед можновладців трошки вляглись, МОЗ запустив проект закону, який мав легалізувати канабіс. Але результат вийшов не зовсім таким, як очікувалось.

  Інше 22.08.2023 127
 • Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір

  Відкрийте світ вейпінгу з упевненістю! Як вибрати та купити поди для pod систем. Гарантований смак та комфорт чекають на вас!

  Інше 19.08.2023 248
 • ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти

  Respublika Park, один із найбільших у Східній Європі торгових центрів, розташований у Києві, активно підтримує українських захисників та постраждалих від російської агресії. Генеральний директор Respublika Park Юлія Щаслива детально розповіла про ряд благодійних ініціатив та співпрацю з різними організаціями, які надають допомогу українцям у цей складний період.

  Інше 09.08.2023 264
 • Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему

  Гастрит - одне з найпоширеніших захворювань шлунка. Запалення слизової оболонки може бути спричинене певними бактеріями або внутрішніми несприятливими обставинами. У будь-якому з випадків потрібна правильна та своєчасна терапія, до комплексу якої можуть входити й відвари з лікарських рослин, таких як подорожник, полин тощо.

  Інше 31.07.2023 303